Summer Dying Loud

Summer Dying Loud

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Belzebong, Monasterium, Taraban

Zaścianek, Kraków

25.03.2017

BezGwaru: Bisquit, Nagi Król

Klub Gwarek, Kraków

25.03.2017

9 i 10 wrzesnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim zadrży w posadach. Przyczyni się do tego szesnaście kapel w najmocniejszym jak do tej pory lineupie w historii Summer Dying Loud.
Ceny biletów:
    - 35zł - jednodniowy
    - 50zł - karnet

Szczegóły wydarzenia

Summer Dying Loud 2016


9-10.09.2016 r. MOSiR, Aleksandrów Łódzki


9 i 10 wrzesnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim zadrży w posadach. Przyczyni się do tego szesnaście kapel w najmocniejszym jak do tej pory lineupie w historii Summer Dying Loud. Po raz pierwszy usłyszymy zespoły z zagranicy ze szwedzkim Grave oraz holenderskim Sinister na czele. Wtórować im będzie polska elita w postaci m.in. reaktywowanego Sweet Noise, kultowego KSU czy Closterkeller.

Wyjątkowa gratka czeka fanów nieodżałowanego Motorhead, który z oczywistych przyczyn zakończył działalność – w Aleksandrowie Łódzkim na scenie pojawi się najlepszy tribute band – norweski Bombers, w którym w rolę Lemmy’ego wciela się ikona norweskiego black metalu – Abbath. Pomimo wspólnego mianownika każdy zespół prezentuje odmienny i niepowtarzalny styl muzyczny – co zawsze było wyróżnikiem aleksandrowskiego festiwalu.

Reasumując, rozkład jazdy podczas Summer Dying Loud prezentuje się następująco:

Piątek: Sweet Noise, Closterkeller, KSU, Jinjer, Vidian, Tuff Enuff, Tester Gier.

Sobota: Grave, Sinister, Bombers, Antigama, Mord'a'Stigmata, Sunnata, Thermit, Sun Dance, Nonamen.

Do wspomnianych wyżej zespołów dołączą jeszcze dwa otwierające poszczególne dni. W chwili obecnej trwa plebiscyt Otwieracz SDL, w którym każda kapela może zgłosić swój akces – by potem walczyć o głosy internautów i miejsce na scenie.

Bilety w cenie 35 zł (bilet jednodniowy) i 50 zł (karnet dwudniowy) są już dostępne na terenie całego kraju. Standardowo można je nabyć za pośrednictwem serwisu ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży obsługujących ten system tj. salony Empik, Saturn, Media Markt itp.

Podobnie jak w zeszłym roku zakup dwudniowego karnetu upoważnia do bezpłatnego korzystania z pola namiotowego oraz całej infrastruktury towarzyszącej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook