The Vamps by Coca-Cola

The Vamps by Coca-Cola
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Zmiana miejsca imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

The Stars of Ballet Moscow

Zmiana miejsca imprezy w Lublinie!

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, Kielce

26.03.2017

Czerwone Gitary

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

26.03.2017

Bilety w przedsprzedaży już od 80zł
Na specjalne zaproszenie firmy Coca-Cola do Polski po raz pierwszy zawita brytyjski zespół The Vamps. 30 września w Krakowie, w Starej Zajezdni Tramwajowej grupa zagra wyjątkowy koncert. Liczba biletów jest ograniczona, a samo wydarzenie będzie miało kameralny charakter.
Ceny biletów:
    - 80zł

Zgoda na udział w koncercie osoby niepełnoletniej


Zgoda dla osoby poniżej 13 roku życia - pobierz

Zgoda dla osoby niepełnoletniej (13-18 roku życia) - pobierz

UWAGA:

Impreza została przeniesiona ze Starej Zajezdni na Tereny zielone Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej 26a w Krakowie.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca wydarzenia zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do dnia imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Coca-Cola zaprasza na ekskluzywny koncert!


The Vamps by Coca-Cola – nowa lokalizacja koncertu!


W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem brytyjskiego zespołu The Vamps, wydarzenie zostało przeniesione na tereny zielone Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Piastowskiej 26a w Krakowie. Nie należy martwić się o pogodę, ponieważ teren koncertu będzie całkowicie zadaszony. Coca-Cola zdecydowała się na zmianę miejsca wydarzenia, aby umożliwić udział w imprezie większej liczbie fanów zespołu. Do sprzedaży trafi też kolejna, większa pula biletów. Sprzedaż ruszy już w piątek, 29 lipca o godzinie 15.00. Data koncertu pozostaje niezmieniona – swoich idoli fani będą mogli usłyszeć na żywo już 30 września.

Bardzo cieszymy się, że koncert The Vamps spotkał się z tak dużym zainteresowaniem polskich fanów. Po rozmowach z zespołem zdecydowaliśmy się na wybór nowej lokalizacji i tym samym umożliwienie udziału w wydarzeniu jeszcze większej liczbie osób. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie czekają niespodzianki dla fanów – mówi Urszula Szymczyk, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.


Kim są The Vamps?

The Vamps to brytyjski zespół, którego początki sięgają 2011 roku. W swojej twórczości młodzi muzycy stawiają przede wszystkim na pop-rock. Grupę tworzy czterech utalentowanych idoli młodego pokolenia: wokalista Brad Simpson, gitarzysta James McVey, basista Connor Ball oraz perkusista Tristan Evans.

Ich wspólna, muzyczna przygoda rozpoczęła się dzięki serwisowi YouTube, na którym James poznał Bradleya. Później do zespołu dołączyli Tristan i Connor. Nie spodziewali się, że już na początku swojej artystycznej działalności pięć utworów z ich debiutanckiego krążka znajdzie się na liście Top 10 Hits w Wielkiej Brytanii, a oni sami zostaną uznani za jeden z najgorętszych muzycznych towarów eksportowych Zjednoczonego Królestwa.

Ich pierwszy singiel „Can We Dance”, opublikowany w serwisie YouTube, po zaledwie 2 tygodniach osiągnął ponad milion wyświetleń. Pierwszy wydany przez grupę album „Meet the Vamps” w zawrotnym tempie dotarł do drugiego miejsca list sprzedaży zarówno w Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii. O fenomenie brytyjskiego zespołu mówić jednak nie trzeba – świadczy o nim ponad 6 milionów fanów na Facebooku. Najnowszy album The Vamps ujrzał światło dzienne 27 listopada zeszłego roku. Drugi krążek grupy, zatytułowany „Wake Up”, zawiera aż 12 nowych piosenek. Niedługo po swoim debiucie album zajął 10. miejsce brytyjskiej listy najlepszych płyt. Wraz z wydaniem drugiego albumu i trasą koncertową po Stanach Zjednoczonych The Vamps nie zwalniają tempa. Podczas trasy koncertowej „Wake Up World Tour”, która rozpoczęła się w styczniu 2016 roku, zespół zagra w 18 krajach na 4 kontynentach. Ogólnoświatowy sukces to dla młodych muzyków wciąż za mało. Założyli własną wytwórnię płytową wspólnie z EMI/Universal. The Vamps będą zajmowali się działem A&R, który zajmuje się szukaniem nowych wykonawców oraz pomocą w doborze zarówno repertuaru, jak i producentów. Muzycy chcą mieć swój udział w odkrywaniu i rozwijaniu młodych talentów, a praca nad albumem zaczyna się właśnie w dziale A&R.

Jako support zespołu The Vamps zaprezentuje się wschodząca gwiazda międzynarodowej sceny muzycznej – Young Stadium Club. Zespół tworzy czterech młodych, zdolnych chłopaków. Początek działalności zespołu datowany jest na maj 2013 roku i pomimo krótkiego stażu, młodzi muzycy zdążyli już zaistnieć na polskiej i brytyjskiej scenie muzycznej. Young Stadium Club pytany o swoje inspiracje wymienia gatunek indie rock, który wyraźnie słychać w brzmieniu zespołu. Chłopakom udaje się jednak zachować swój własny, oryginalny styl, który podkreśla unikalność zespołu na polskiej scenie muzycznej. Kapela ma na swoim koncie trzy wydane EP-ki, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Obecnie zespół Young Stadium Club pracuje nad swoją debiutancką płytą, której zapowiedzią była wydana w kwietniu EP-ka pt. „Hello”. Pierwszym singlem promującym nadchodzącą płytę był utwór „Too Late”. Kilka dni temu ukazał się również nowy teledysk do kawałka „Spread Your Love”. Wszystkich fanów zapraszamy do śledzenia fanpage’a zespołu na Facebooku: www.facebook.com/YoungStadiumClub.


Więcej informacji na temat krakowskiego koncertu można znaleźć na stronie Coca-Cola oraz na Facebooku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Tereny zielone Uniwersytetu Jagiellońskiego, Piastowska 26, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook