Piotr Zioła

Piotr Zioła
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Świąteczna Atmasfera: Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki

Sprzedaż zakończona!

Atlas Arena, Łódź

20.01.2017

10. urodziny zespołu BETHEL - Before Party: PAIHIVO ; BIO KOSMOS MEGA SOUND SYSTEM

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław, …

20.01.2017 - 21.01.2017

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Piotr Zioła


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! Piotr Zioła przyjedzie do Poznania w październiku! Wokalistę zobaczyć będzie można 12 października w klubie Blue Note.

Piotr Zioła po występie w programie X-Factor w 2013 roku podpisał kontrakt z wytwórnią, czego skutkiem jest album „Revolving Door”, który utrzymany jest w klimacie amerykańskiej muzyki lat 50. i 60. Na płycie usłyszeć możemy gościnnie artystów takich jak Gaba Kulka, Natalia Przybysz czy Karolina Kozak, a promują ją utwory „W ciemno” i „Podobny”, które wdarły się Listę Przebojów Trójki i Listę Przebojów Radia ZET.

Młody artysta ma również na koncie utwór „Przyjmij brak”, w którym do współpracy wraz z Justyną Święs zaprosił go zespół RYSY. Koncertowo Piotr Zioła pojawił się w 2015 roku na festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu i Europejskich Targach Muzycznych w Poznaniu, w tym roku na Open’er Festival, a także wiele innych występów.

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook