Percival Schuttenbach

Percival Schuttenbach

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

AUKSO MEDIATEKA

Mediateka, Tychy

25.02.2017 - 24.06.2017

Aukso4Kids - Melodyka / Drzewo

Mediateka, Tychy

25.02.2017

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

PERCIVAL SCHUTTENBACH - Strzyga Black After Small River Tour


Nowa Fala Polskiego Folk Metalu powraca z najnowszym albumem "STRZYGA" i promującą go trasą koncertową: STRZYGA - Black After Small River - TOUR!

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew ma zaszczyt zaprosić 12 listopada do Klub Zaścianek Kraków PL na koncert wyjątkowego zespołu Percival Schuttenbach. Ten znany z oryginalnego połączenia folku z metalem zespół, zawładnął sercami wielu słuchaczy (o czym świadczą liczne nagrody) w tym równiez producenta gry Wiedźmin 3 możemy ich posłuchać min.na wielokrotnie nagradzanej ścieżce dźwiękowej do Wiedźmin 3: Dziki Gon ). STRZYGA CI W KOŚCIACH? Idź na koncert!

Najważniejszym wydarzeniem, wokół którego całe to zamieszanie, jest PREMIERA NOWEGO ALBUMU - STRZYGA!!!

Nakładem Sony Music Poland już 7 października (07.10) ukaże się w sklepach czwarty oficjalny album PERCIVAL SCHUTTENBACH! Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy wiedźmińskiego soundtracku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Zaścianek, Rostafińskiego 4, Kraków

Facebook