BeMy

BeMy

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Sinfonietka - Obrazki z wystawy piaskiem malowane

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

28.03.2017

Grupa MoCarta - Jubileusz 20 lecia - Dzieła wybrane z XX lat

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, …

28.03.2017

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

BeMy - finaliści Must Be The Music


Zapraszamy 24 listopada do klubu muzycznego Stara Piwnica na koncert zespołu BeMy.

Zespół BeMy  tworzą bracia Mattia (śpiew, gitara) i Elie (perkusja, śpiew, ) mający polskie korzenie absolwenci prestiżowej Academy of Contemporary Music w Anglii. Chłopaki są finalistami 6. edycji Must Be The Music w Polsacie. Za sprawą programu zdobyli dużą rzeszę fanów w całej Polsce. Kora mówiła o nich w półfinale programu Must Be The Music - Tylko Muzyka: "Energia, czar, kompozycja, zgranie, inteligencja - wszystko na najwyższym poziomie. Do tej pory zespołu na tak profesjonalnym poziomie jeszcze nie było. Kocham...". Adam Sztaba skomentował zaś ich występ słowami: "Tak by grali Beatlesi, gdyby grali dzisiaj".

Niepowtarzalne, energetyczne koncerty na żywo. Młodzi, przystojni, charyzmatyczni, pełni energii, grają indie rock. W maju 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. W maju 2014 roku zdobyli nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014. Natomiast latem 2014 zdobyli nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych). W 2015 wystąpili na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.

Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska i przystąpili do nagrywania debiutanckiego albumu, pod czujnym okiem wybitnego producenta Bogdana Kondrackiego. W kwietniu 2016 ukazał się debiutancki album BEMY z 11 piosenkami w języku angielskim, zatytułowany „GRIZZLIN’”.

Członkowie: Mattia - guitar, lead vocals,  Elie – drums,  Konrad – bass,  Wojtek – guitar

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook