Gwiezdne Wojny Koncertowo

Miejsca imprez:

Dom Muzyki i Tańca, Zabrze | Pokaż pozycję na mapie

4.11.2017 19:00 Sala Widowiskowa Bilety
Ceny biletów:
    - 160zł, 140zł, 120zł, 100zł

Szczegóły wydarzenia

Gwiezdne Wojny Koncertowo


Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert do Zabrza! ‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł. Jedny koncert na Śląsku odbędzie się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji , a o odpowiedni klimat zadbają grupy kostiumowe, m.in Polish Garrison, Eagle Base czy Imperium Mocy

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The

Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance"

Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Dom Muzyki i Tańca, Gen. De Gaullea 17, Zabrze

Facebook