Jean Michel Jarre

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Raz Dwa Trzy

Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra

21.01.2017 - 21.01.2017

Kiedy: 5.11.2016 - 6.11.2016

Rok 2016 zobaczy Jeana-Michel Jarre’a, Ojca Chrzestnego Muzyki Elektronicznej powracającego po 6 latach ze spektakularnym show. Światowa trasa “Electronica” rozpocznie się w Europie w październiku i poprzedzi ją kilka występów na letnich festiwalach.
Ceny biletów:
    - 149zł, 179zł, 229zł, 279zł, 579zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

Jean-Michel Jarre


Jean-Michel Jarre powróci do Polski w 2016 roku w ramach światowej trasy „Electronica”!


5 listopada, Atlas Arena Łódź

6 listopada, Spodek, Katowice


Jeden z najpopularniejszych twórców w dziejach muzyki elektronicznej, Francuz – Jean-Michel Jarre, po 6 latach znów wystąpi w Polsce! Ogłoszona w 2016 roku światowa trasa „Electronica”, rozpocznie się już jesienią i promować będzie najnowszy album Jarre'a o takim samym tytule.

Nie mają sensu sprzeczki o to, kto pierwszy zastosował instrumenty elektroniczne, zagrał pierwszy akord na syntezatorze i połączył to z urządzeniami do tworzenia pętli perkusyjnych. Jean-Michel Jarre był niewątpliwie jednym z pionierów gatunku, ale przede wszystkim był osobą, która przeniosła te wczesne, nie dla wszystkich zrozumiałe, eksperymenty do poziomu wielkoformatowych widowisk dla setek tysięcy ludzi na całym świecie.

Jego muzyce od lat towarzyszą prawdziwe spektakle świetlne z udziałem najnowocześniejszej technologii, jaką wykorzystuje się na scenie. Sztuczne ognie, wizualizacje, pokazy laserowe – to wszystko, to w przypadku koncertów Francuza chleb powszedni.

Słynny performer pobił światowy rekord Guinnessa gromadząc przed panoramą La Defense w Paryżu aż 2,5 mln osób. Najwidoczniej wynik ten nie usatysfakcjonował go jednak na długo, bowiem pobił go podczas obchodów 850-lecia Moskwy, grając dla – uwaga – 3,5-milionowej publiczności! W Polsce również pozostawił po sobie wspomnienie jednego z największych – i przy okazji najbardziej wyjątkowych - koncertów, jakie odbyły się w naszym kraju. W 2005 roku, w Stoczni Gdańskiej jego show obejrzało, nie licząc publiczności przed telewizorami, ponad 120 tys. ludzi.

Rekordzista stworzył zupełnie nową oprawę dla swojej muzyki i już w październiku wyruszy z futurystyczną superprodukcją w trasę po największych obiektach Europy.

Tego nie można przegapić!

Plan imprez:

18:00 drzwi
19:00 DJ
20:00 Jean-Michel Jarre

*UWAGA! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Spodek, Korfantego 35, Katowice
  • Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook