Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 69zł - w przedsprzedaży
    - 79zł - od 27 listopada
    - 99zł - Early Entrance (wcześniejsze wejście)

Szczegóły wydarzenia

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour


Wielki sukces Agnieszki Chylińskiej!


  • 17:30 – Wejście z biletami Early Entrance
  • 18:00 – Otwarcie bram
  • 19:00 – Rozpoczęcie koncertu

Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego sezonu. Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na koncerty do dobrych klubów w całej Polsce… i nie tylko.

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy, Agnieszka Chylińska wydała album „Forever Child”, opublikowała pierwszy teledysk i zapowiedziała trasę koncertową. Płyta natychmiast stała się bestsellerem (1 miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży), teledysk „Królowa łez” po dwóch tygodniach miał ponad sześć milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a bilety na koncerty rozchodzą się niemal z prędkością… dźwięku.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

Koncert otwierający „Forever Child Tour”, podczas którego wręczona została Złota Płyta za najlepszą sprzedaż w Polsce, odbył  się 21 października w klubie Palladium w Warszawie. Kolejne miasta, w których wystąpi Agnieszka Chylińska, to: Wrocław (4.11), Łódź (6.11), Poznań (27.11), Kraków (4.12), Katowice (10.12) i Gdańsk (11.12). Na marzec przyszłego roku zaplanowane zostały koncerty w Manchesterze, Londynie i Dublinie.

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.

Agnieszka Chylińska na facebook’u

Warner Music Poland na facebook’u

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Facebook