Skye and Ross From Morcheeba

Projekt Skye and Ross From Morcheeba został ogłoszony w 2016 roku i jest zapowiedzią nowego materiału oraz trasy koncertowej, w ramach której muzycy przyjadą w październiku na 4 koncerty do Polski.

Wydarzenia:

Skye and Ross From Morcheeba

Forty Kleparz, Kamienna 2-4, Kraków

05.10.2016

Zmiana miejsca imprezy!

Skye and Ross From Morcheeba

Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

06.10.2016

Skye and Ross From Morcheeba

Stary Maneż, Słowackiego 23, Gdańsk

07.10.2016

Skye and Ross From Morcheeba

CK Zamek, Św. Marcina, Poznań

08.10.2016

Szczegóły wydarzenia

Skye and Ross From Morcheeba w Polsce!


Skye Edwards oraz Ross Godfrey, muzycy stanowiący dwie trzecie oryginalnego składu zespołu Morcheeba, przyjadą na koncerty do Polski. Grupa, która od lat umiejętnie łączy trip-hop, pop i downtempo, zaprezentuje polskiej publiczności swoje największe hity, wśród których znajdują się: „Otherwise”, „Rome wasn't built that way” czy „The Sea”.

Zespół powstał w 1994 roku z inicjatywy dwóch braci - Rossa i Paula Godfrey'ów. Połączeni pasją do muzyki (Paul pisał teksty i był DJem, Ross - multiinstrumentalistą) przeprowadzili się z małego Hythe w hrabstwie Kent do Londynu, gdzie poznali młodą wokalistkę - Skye. Trio zamknęło się w przydomowym studio nagraniowym i z pomocą inżyniera dźwięku - Pete'a Norrisa - zaczęło nagrywać pierwsze piosenki.

Łącznie Morcheeba nagrali 8 albumów (w tym 5 ze Skye), spośród których 2 dotarły do brytyjskiego TOP10 najlepiej sprzedających się płyt - osiągając przy tym równie wielkie sukcesy na terenie całej Europy (#3 i #6 we Włoszech, #5 we Francji). To właśnie z płyt „Fragment Of Freedom” oraz „Charango” pochodzą największe przeboje formacji.

Projekt Skye and Ross From Morcheeba został ogłoszony w 2016 roku i jest zapowiedzią nowego materiału oraz trasy koncertowej, w ramach której muzycy przyjadą w październiku na 4 koncerty do Polski. 5 października pojawią się w krakowskim klubie Rotunda, dzień później zawitają do warszawskiej Progresji a polską trasę zakończą koncertem w Starym Maneżu w Gdańsku 7 października.

Źródło: Materiały własne.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook