Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Wydarzenia:

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Klub Alibi, pl. Grunwaldzki 30, Wrocław

03.11.2016

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervax

Klub Life House, Rzeszów

05.11.2016

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Klub Rotunda, Kraków

06.11.2016

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Klub Proxima, Warszawa

20.11.2016

Szczegóły wydarzenia

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax


Legenda polskiej sceny death metalowej obchodzi w tym roku swoje XX-lecie, które frontman zespołu komentuje tymi słowami: "20 lat minęło jak jeden dzień,a mielić chce się dalej na maxa!! Powiedziałbym, że jeszcze bardziej niż przed dwudziestoma latami, kiedy to w osiedlowym Domu Kultury "Puchatek" w Krośnie ja, Świnia, Białas i Witulik zaczęliśmy pierwsze próby Decapitated.

Dlatego ciśniemy dalej i z okazji XX-lecia zespołu w doborowym towarzystwie Corruption, Antigama i Vervrax zamielimy kilkanaście polskich miast i mamy nadzieję, że Was tam nie zabraknie. Mielimy Polskę na XX-lecie! Wbijajcie, Vogg”


DECAPITATED (Nuclear Blast) - techniczny death metal

Tej ekipy szerzej żadnemu szanującemu się fanowi death metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Krosna, Decapitated zachwyca swoją muzyką już dwie dekady!Są jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwę znają i szanują pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem ich stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Rozszerzoną formułę i bardzo udane próby eksperymentowania można zauważyć chociażby na ostatnim studyjnym wydawnictwie kapeli, "Blood Mantra" z 2014 roku. Muzycy są nieprzerwanie w trasie, grając na największych scenach klubowych na całym świecie, a w tym roku wypadają ich XX urodziny działalności. Trasa „Mielimy Polskę na XX-lecie” odwiedzi jesienią 14 polskich miast, gdzie Decapitated spuszczą prawdziwy łomot Waszym uszom!

Supporty:


CORRUPTION - stoner/southern metal

http://www.facebook.com/OfficialCorruption/

http://www.corruption.pl


ANTIGAMA - grindcore/metal

http://www.facebook.com/Antigama/


VERVRAX - metal

http://www.facebook.com/vervrax/

http://www.vervrax.com

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook