Tune

Tune

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Natalie Imbruglia

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Klub Stodoła, Warszawa

26.04.2017

Ceny biletów:
    - 15 zł - w przedsprzedaży
    - 25 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Koncert grupy TUNE to intrygująca podróż przez wysublimowane kompozycje i wysmakowane dźwięki. To niezwykle interesujący mariaż brzmień znakomitej, mocno osadzonej sekcji rytmicznej, gitary "latającej" dźwiękiem nad głowami słuchaczy i ...akordeonu(!!!), który w tym wszystkim kreśli absolutnie zespoloną, ale jednak "swoją" autonomiczną muzyczną historię.

Miejsce przed mikrofonem w zespole zajmuje znany ostatnio z mediów ogólnopolskich Maria Krupski (pamiętany m. in. z porywających, szeroko komentowanych występów w polsatowskim talent show Must Be The Music, w którym ostatecznie dotarł do ścisłego finału). To wyjątkowa postać na polskiej scenie muzycznej. Idealnie wyczuwający emocje publiczności. Chwilami wycofany, by zaraz potem zaatakować słuchaczy emocjonalnym miotaczem ognia.

Jak napisał o nim Zbigniew Zegler w recenzji płyty Lucid Moments "(...) to wokalista o dużej wrażliwości i nie mniejszej sile ekspresji. Wielowymiarowy, poszukujący, chwilami szepczący, momentami wrzeszczący, innym razem śpiewający pomiędzy." Po wydaniu płyty Lucid Moments TUNE odebrał ogromną ilość pozytywnych reakcji - zarówno z Polski jak z zagranicy. Recenzje płyty ukazały się w periodykach włoskich, hiszpańskich czy niemieckich, niezmiennie budząc podziw. Szczególną uwagę zwracano na ultraprofesjonalny mastering płyty, którego podjął się Robert Hadley, współpracownik m. in. Pink Floyd, Diany Krall, Ray'a Charles'a, czy grupy Korn.

W Polsce LP zyskał przychylność m. in. III Programu Polskiego Radia, gdzie w audycji "Noc Muzycznych Pejzaży" prezentowane były obszerne fragmenty albumu. Ostatnio grupa wystąpiła z recitalem w TVP KULTURA i w programie Poziom 2.0 na antenie TVP 2 Dla grupy TUNE koncert to coś z pogranicza performensu, spektaklu- to znak równości między muzyką a wszystkimi innymi środkami wyrazu artystycznego, takimi jak dopracowane grafiki, spójny wizerunek zespołu czy scenografia.

Szczegóły na http://www.old-timers.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook