Another Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Another Pink Floyd

31.03.2017 - 28.04.2017

Ceny biletów:
    - 70zł, 80zł, 90zł - w przedsprzedaży
    - 80zł, 90zł, 100zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Another Pink Floyd


Koncert Another Pink Floyd w Krakowie sala Kino Kijów. Another powraca do rodzimego Krakowa. Największe z dotychczasowych show jakie zespół produkował. Najlepiej brzmiąca akustycznie sala w Krakowie. Niepowtarzalny klimat i największe emocje.

W roku 2017 przypada okrągła 40 rocznica wydania albumu Animals Pink Floyd. Postanowiliśmy zrobić huczne urodziny temu wydawnictwu i zaprosić was na mega imprezę na której wykonamy w całości na żywo album Animals. Oczywiście nie zabraknie także innych ponadczasowych utworów Pink Floyd. Szykujemy ucztę dla wszystkich fanów Floydów.

Kino Kijów to zdecydowanie najlepiej brzmiąca akustycznie sala w Krakowie. Kiedy zasiądziecie juz w wygodnych fotelach odpłyniecie w trzygodzinna podróż i nostalgie muzyczną. A na scenie jeszcze bardziej dopieszczone widowisko. Oczywiście pojawi się floydowy ekran kołowy na którym namalujemy światłem psychodeliczne pejzaże. Koncert dopiero za prawie pół roku ale już rezerwujcie czas i pomyślcie o biletach za wczasu aby nie powtórzyła się sytuacja ze dla wielu z was poprzednim razem w Krakowie ich zabrakło.

Do Zobaczenia na koncercie :)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

  • Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków

Facebook: http://www.facebook.com/events/199919740432122/

Facebook