Five Stars Summer Ending

Five Stars Summer Ending

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Dance & Techno.

Gala Disco vol. 3

Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS, …

28.01.2017

Karnawałowa Moc Disco Polo

Tauron Arena Kraków, Kraków

04.02.2017

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - od 17 sierpnia
    - 40zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Five Stars Summer Ending

Pięciogwiazdkowe zakończenie wakacji w podkrakowskim Zabierzowie. Pożegnaj z nami wakacje w trakcie największej w regionie plenerowej imprezy w klubowym klimacie.

Na Błoniach Zabierzowskich już 28.08.2015 wystąpią dla Was jak Dj Hubertuse, C-Bool, Dj Matys, Marc Van Linden i Max Farenthide. O dobrą atmosferę zadba też tańczący robot LED z programu mam talent, a gorącą atmosferę podtrzymają pokazy pirotechniki scenicznej, armatki CO2 i wyrzutnie konfetti.

Na scenie Błoń Zabierzowskich zagrają dla Was gwiazdy sceny klubowej z bogatym dorobkiem zdobytym zarówno w rodzimych i europejskich klubach. O dobry humor na zakończenie dbać będą:
 
DJ Hubertuse - legenda polskiego clubbingu i wieloletni rezydent Energy 2000. Znany ze swoich ponad przeciętnych umiejętności miksowania i zagrzewania publiczności do zabawy!
 
C-Bool - Dj i producent stojący m.in. za takimi nagraniami jak Would You Feel czy Body & Soul. Znany z anten radiowych i telewizyjnych równie dobrze co z polskich, niemieckich, austriackich czy włoskich klubów, gdzie doceniono jego indywidualny styl i ciekawe rozwiązania wykorzystane w utworach.   
 
Max Farenthide - niezwykle utalentowany producent mający na swoim koncie kooperacje w Europie, USA czy Australii. Odnajdujący się doskonale w najnowszych trendach muzycznych, zawsze wyraźnie zaznacza swój styl i nie przestaje zachwycać pomysłowością i wysokim poziomem.
 
Dj Matys - doskonale znany doświadczonym klubowiczom DJ popularny m.in. za sprawą udziału w takich prestiżowych wydarzeń jak Sunrise Festival. Oprócz doskonałej techniki i talentu popularność zawdzięcza także udanej współpracy producenckiej w duecie z Markiem Van Lindenem, której efektem były takie klubowe standardy jak 'Orgasm' czy 'AM2PM'.
 
Marc Van Linden - niemiecki producent muzyczny i DJ doskonale czujący się w klimacie trance. Wielokrotnie doceniany przez ikony świata muzyki elektronicznej, które bardzo często sięgały po jego utwory w swoich setach. Gościł w klubach na terenie całej europy w tym także w popularnych miejscach na mapie polski takich jak Energy 2000 czy Ekwador.
 
Występy pięciu gwiazd na pięciogwiazdkowym zakończeniu wakacji dodatkowo ubarwią: tańczący robot LED, armatki CO2, wyrzutnie z konfetti czy pirotechnika sceniczna.
 
Pamiętajcie, piątek, 28.08.2015 - Błonia Zabierzowskie, nie może Was zabraknąć!
 
Line-up:
22:00 C-BOOL
23:00 Max Farenthide
00:00 Dj Hubertuse
01:00 Dj Matys
02:00 Marc Van Linden 

Do biletów wydawany będzie przy wejściu voucher na „Welcome Drink” do wymiany na Piwo Lane 0,4 l., napój energetyzujący 250 ml lub napój owocowy 0,5 l.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook