2.Podbeskidzka Gala Disco Polo: Piękni i Młodzi, Playboys, Czadoman, MIG i inni

2.Podbeskidzka Gala Disco Polo: Piękni i Młodzi, Playboys, Czadoman, MIG i inni

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
  - 25zł - Bilet wstępu
  - 300zł - VIP

Dzieci:

Dzieci do 6 roku życia wstęp bezpłatny pod opieka dorosłego opiekuna.

Bilet VIP obejmuje:

 • pecjalnie wydzieloną strefę, posiadającą wiele udogodnień i mieszczącą tylko ograniczoną ilość osób (zlokalizowana w budynku);
 • specjalne wydzielone miejsca parkingowe;
 • wejście na teren Gali bez kolejki (osobne wejście – specjalnie oznaczona bramka);
 • możliwość bycia podczas koncertu blisko gwiazd;
 • catering;
 • poczęstunek alkoholowy
 • profesjonalny fotograf do dyspozycji gości VIP;
 • dodatkowa indywidualna ochrona strefy VIP 

Szczegóły wydarzenia

II Podbeskidzka Gala Disco Polo


15 lipca 2016 roku w Bielsku-Białej na terenach wokół Hali pod Dębowcem odbyła się jedna z największych imprez plenerowych w regionie. Była to I Podbeskidzka Gala Disco Polo, za której sprawą Bielsko-Biała gościło największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawiły się bowiem najpopularniejsze zespoły, takie jak Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabrakło także zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo Zenona Martyniuka!

Tym razem zabawicie się w Żywcu w Amfiteatrze pod Grojcem w pierwszą sobotę wakacji, czyli 24 czerwca! Termin ten nie jest przypadkowy, chcieliśmy dać Wam okazję do niezapomnianej zabawy i wyjątkowo hucznego zakończenia roku szkolnego! Taka sobota jest tylko raz w roku i mamy nadzieję, że spędzicie ją z nami świetnie się bawiąc!

To właśnie 24 czerwca wystąpią przed Wami gwiazdy disco, które dotychczas widzieliście w telewizji. Wystąpi legendarny Czadoman, Piękni i Młodzi, MIG, a także Playboys i wielu innych. Ale to nie koniec, bowiem tradycyjnie przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że ten dzień zapamiętacie na długo.

Śledźcie nasz profil na facebooku, bo na nim będziemy na bieżąco informować Was o tym, kto wystąpi i co jeszcze przygotowaliśmy, znajdziecie też tam ciekawe materiały dotyczące samej imprezy, a także zespołów, które na niej wystąpią, nie zabraknie również konkursów w których są do wygrania zaproszenia na Galę!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Amfiteatr pod Grojcem, Grojec 50, Żywiec

Strona internetowa: http://www.podbeskidzkagaladisco.pl/

Facebook