V Międzynarodowy zlot fanów Ewy Farnej

V Międzynarodowy zlot fanów Ewy Farnej

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

BRODKA Clashes Tour 2017

Filharmonia Śląska, Katowice

24.04.2017 - 24.04.2017

Dżem

Zmiana miejsca i daty imprezy!

MTP, Poznań

25.04.2017

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

V Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej


Już 5 i 6 Sierpnia 2016 r. w Złotoryi odbędzie się „V Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej”. Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów.

Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.

V Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej zapowiada się pod wieloma względami rekordowo. Mnóstwo różnorodnych atrakcji takich jak autogramiada – zdjęcia i autografy, gry i zabawy, talent show czy różne atrakcje towarzyszące. Zwieńczeniem pierwszego dnia zlotu będzie aż 2,5 godzinny, niepowtarzalny koncert Ewy Farnej, podczas którego gwiazda zaśpiewa utwory z całej swojej kariery.

Drugiego dnia odbędzie się kameralne spotkanie z Ewą, na których będzie można porozmawiać ze swoją idolką podzielić się namiastką prywatności oraz wspólnie pośpiewać.

Patronat honorowy nad zlotem objął burmistrz miasta Złotoryja Robert Pawłowski.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook