Jelonek

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

The Vamps by Coca-Cola

Zmiana miejsca imprezy!

Tereny zielone Uniwersytetu …

30.09.2016

Barb Wire Dolls

Hydrozagadka, Warszawa

30.09.2016

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Jelonek

06 grudnia do krakowskiego Kwadratu powraca prawdziwa sceniczna bestia, Michał Jelonek!

Jelonek to ekspresyjny muzyk z dużą dozą poczucia humoru. Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej „bieganiny”, „chorych” choreografii, punkowego „gibania się”, scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.

Jelonek to polski kompozytor, skrzypek i muzyk sesyjny. W 1990 obronił dyplom w klasie skrzypiec Andrzeja Zuzańskiego w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Ludomira Różyckiego Kielcach. Nagrał 30 albumów współautorskich i ponad 50 albumów gościnnie. Wygrał wiele konkursów i festiwali m.in. Jarocin 93, Złoty Bączek Przystanek Woodstock WOŚP i inne. Kilkakrotnie wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich, kilkakrotnie nominowany do nagrody "Fryderyka". Wraz z zespołem "Ankh" odznaczony przez Ministra Kultury medalem "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

FB:
http://www.facebook.com/events/1625059064424375/

Support:

Zespół Human Bazooka powstał pod koniec 2008 roku.
Założycielami są:
- Krzysztof Kris Dudek (wokal, gitara)
- Bartosz Zielu Zieliński (wokal, gitara)
- Tomasz Tomala Sokołowski (bass).

Na początku działalności zespół skoncentrowany był na komponowaniu utworów, grając sporadycznie koncerty z różnymi perkusistami. Dopiero w roku 2010 dołączył do pełnego składu Tomasz Uajza Węgrzyński, dzięki któremu zespół zaczął w pełni rozkręcać swoją działalność, grając coraz to liczniejsze koncerty w różnych miastach w Polsce. Zespół w tym składzie nagrał pierwszą epkę zatytułowaną "Rat Race".
W sierpniu 2013 roku Human Bazooka zawiesiła działalność, aby po pół roku wrócić w nieco odmienionym składzie. Za perkusją zasiadł Paweł Czartor Czartoryski, z którym Human Bazooka gra po dziś dzień.
Zespół w marcu 2015 roku nagrał drugą epkę zatytułowaną Highflyer, która zawiera 4 utwory.
Styl muzyki jaką gra Human Bazooka określa się jako połączenie hard rocka z elementami modern metalu.
http://humanbazooka.pl/
http://www.facebook.com/HumanBazooka

Shame Yourself – Zespół który powstał w 2007 r. w Biłgoraju reprezentuje mieszankę thrashu/groove z elementami Death metalu. W swoim dorobku ma dwie epki oraz jednego longplaya o wdzięcznym tytule „Wonderfuck” wydany przez Ukraińską wytwórnie Metal Scrap Records w 2012r. Zespół na swoim koncie ma ponad 130 koncertów, na terenie polski oraz poza granicami polski. Zespół występował z takimi zespołami jak Kat & Roman Kostrzewski, Hunter, Frontside, Turbo, Proletayat, Totem, Destruction, Totem, Hell: on i wieli wielu innych.
http://www.facebook.com/ShameYourself


Jelonek zaprasza na krakowski koncert:

Jelonek, jak sama nazwa mówi, to prawdziwy "zwierz sceniczny", wręcz, nie bójmy się tak to ująć,  "mroczna i chyża bestyjka ",  "rogaty lew estrady", (ledwo) "dyszący dinozaur rocka i metalu", stręczyciel skrzypiec i mroczny kapłan niesfornego smyczka !!! A bynajmniej lub jednak i na przekór oraz w nawiązaniu do tego wszystkiego, Jelonek zaprasza na  koncerty w ramach zimowej traski jelonkowatej "Chu Chu Chaaaa ! Chu Chu Chaaaa !!"  czyli zimowe, srogie dupnięcie połączone z Dyszącymi Andrzejkami , Czarnym Mikołajem, Mrocznym Kolędowaniem i imieninami różnych taki tam. Będzie "Barock" , "Akka, "Romantic revenge", będą płonące skrzydła upodlonego anioła w "Funeral of a Provincial Vampire", "ViolMachine", "B.East", przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z "Chłodnym Tatusiem", mroczne "Mana mana" i jeszcze mroczniejszy "wężyk", będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, wybuchy, prezenty, niespodzianki, układanki, kolędy, gawędy, chopki, snopki, galopki i ......diaboliczny kisiel (bez walki w nim). Nie przyjść na ten koncert nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletów na ten koncert i oddać ich komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie..... myślę, że to wystarczająco zagmatwane by było przekonywujące !!! :). Mroczne buziaczki
Jelonek

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Facebook