Romantycy Lekkich Obyczajów

Romantycy Lekkich Obyczajów

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Maciej Maleńczuk - Jazz for Idiots

26.09.2016 - 11.02.2017

Maciej Maleńczuk Solo

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

26.09.2016

Ceny biletów:
    - 30zł - stojący
    - 35zł - siedzący balkon

Szczegóły wydarzenia

ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW

ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW to młody alternatywny duet, tworzony przez Damiana Lange i Adama Millera, który powstał w marcu 2011 roku w Olsztynie. Grają muzykę z pogranicza popu i alternatywy, z tekstami w języku polskim. Na koncertach występują w 4-osobowym, żywiołowym i doświadczonym scenicznie składzie.

RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Ponownie wydany i włączony do ogólnopolskiej dystrybucji 28 września 2012 już pod szyldem wytwórni S.P. Records. Singlem promującym płytę było "Poznajmy Się", które w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu.

Drugi albumu zespołu, wydany w grudniu 2013 roku przez S.P.Records, nosi nazwę "Kosmos Dla Mas". Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu - alternatywny pop.

Zagrali już ponad 60 koncertów a ich teledyski na YouTube wyświetlono ponad dwa miliony razy. Ich single są emitowane w ogólnopolskich rozgłośniach, m.in. w Eska Rock i Trójce. Polecani w mediach przez największe gwiazdy polskiej sceny, m.in. Grabaża (Strachy Na Lachy, Pidżama Porno) i Kazika (Kult). Aktualnie zespół pracuje nad nową płytą, a materiał powstaje w ich rodzinnym Olsztynie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook