Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2016

Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2016

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

An Evening with The Neal Morse Band

Progresja Music Zone, Warszawa

28.03.2017

BirdPen

Klub Pod Minogą, Poznań

28.03.2017

Ceny biletów:
    - 150zł, 85zł, 75zł, 65zł, 59zł

Szczegóły wydarzenia

„Piosenka nie zna granic – Największe Gwiazdy Szlagierów


Na Śląsku po raz kolejny spotkają się Największe Gwiazdy Szlagierów – czeka na nie cały Śląsk, co świadczy o tym, że piosenka nie zna granic. Wspólnie na scenie spotkają się największe gwiazdy szlagierów z Niemiec i Śląska. Obaj sąsiedzi gwarantują udaną zabawę z wykorzystaniem najlepszej techniki muzycznej. Szósta już edycja gali „Największe Gwiazdy Szlagierów” odbędzie się w niedzielę 16. października 2016 roku o godz.16:00 w hali widowiskowo-sportowej „Azoty” w Kędzierzynie-Koźlu.

Wildecker Herzbuben z ich międzynarodowym hitem „Herzilein“ jak i piosenkami „Zwei Kerle wie wir“ i „Hallo, Frau Nachbarin“ to tegoroczne niemieckie gwiazdy. Teresa Werner, królowa szlagierów w Polsce, zaprezentuje swoje nowe hity jak i jej znane i lubiane piosenki „Miłość jest piękna” czy „Spełnić marzenia”. Wróciła właśnie z Tournee po Polsce, na którym występowała z gospodarzem organizowanych koncertów TOBY z Monachium, który wśpiewał się w serca fanów szlagierów z piosenką „Bella Magdalena” w języku polskim czy „Verliebt in Oberschlesien” w języku niemieckim. Co tydzień w telewizji TVS prezentuje on również swój program o niemieckich gwiazdach szlagierów.

Już zdrowy, po raz pierwszy na Śląsku wystąpi również Christian Anders. Swoją historię napisał piosenkami takimi jak: „Es fährt ein Zug nach Nirgendwo“, „Geh nicht vorbei“ czy „Einsamkeit hat viele Namen“. Na scenie w hali „Azoty“ zagości również Linda Feller, należąca od dekady do sceny szlagierowej i country. „Minuten im Fieber“ czy „Andere Mütter haben auch ein schönes Kind“ to ponadczasowe hity, a jej nowy album „Frischer Wind“ jest aktualny jak żaden inny. René Ulbrich jest już znaną gwiazdą nie tylko na Śląsku, ale i w Niemczech. Najpierw zaprezentuje piosenki znanej niemieckiej producentki muzycznej Kristiny Bach. Po hicie Helene Fischer „Atemlos” ma ona nadzieję na kolejny wielki hit jesienią tego roku, właśnie z artystą z Drezna.

Jako kolejne gwiazdy odnoszące co raz to większe sukcesy opiewany jest zespół Elbglanz. Diana i Steff mieli już swój debiut na Górnym Śląsku, ich singiel „Sowieso geküsst“ wyprodukowali w Rio de Janeiro. W dyskotekach w Niemczech, Frank Neuenfels czuje się szczególnie dobrze. Razem z Patrickiem Lindnerem i Michaelem Wendlerem wydał ostatnio benefisową piosenkę „Wer die Augen schließt“.

Jak za każdym razem i w tej edycji gali, nie zabraknie występów wschodzących gwiazd muzyki szlagierowej, usłyszycie np. DANY z Raciborza. Organizatorowi – TOBY z Monachium, zależy bardzo na tym, aby wspierać młode pokolenie. Poprowadzi on również moderację razem z Piotrem Scholzem z Radia Vanessa.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook