Kortez Trio

Kortez Trio

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Kortez Trio


Kortez - 28-letni kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać i pisać piosenki.

Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony.  W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EP-ka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”. Cały nakład tego wydawnictwa został już wyczerpany.

Obdarzony jest wyątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku.

Jego debiutancka płyta “Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Premiera tego albumu odbyła się 25 września 2015.

To Artysta, który nie pozostawia obojętnym. Płyta Korteza uzyskała status PLATYNOWEJ PŁYTY! Artysta nominowany do FRYDERYKÓW 2016 W 4 KATEGORIACH (utwór roku, teledysk roku, album roku pop, fonograficzny debiut roku)! Został laureatem FRYDERYKA w kategorii fonograficzny debiut roku !

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Bogatyński Ośrodek Kultury, II Armii Wojska Polskiego 1, Bogatynia

Facebook