Jethro Tull's Ian Anderson oraz gość specjalny Lion Shepherd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Czerwone Gitary

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

26.03.2017

Kortez

26.03.2017 - 07.04.2017

Wyjątkowy koncert legendarnego brytyjskiego artysty Iana Andersona wraz z jego zespołem. To właśnie ten ekstrawagancki lider stoi za sukcesami zespołu Jethro Tull.
Ceny biletów:
    - 399zł - VIP
    - 249zł, 199zł, 149zł, 120zł, 99zł* - normalny

Komunikat organizatora:

 

* - miejsca z ograniczoną widocznością

Szczegóły wydarzenia

Jethro Tull's Ian Anderson oraz gość specjalny Lion Shepherd

Wyjątkowy koncert legendarnego brytyjskiego artysty Iana Andersona wraz z jego zespołem. To właśnie ten ekstrawagancki lider stoi za sukcesami zespołu Jethro Tull. Grupa w Sopocie gościła 15 sierpnia 2007 roku przyciągając do Opery Leśnej pełną widownię i grając niezapomniany koncert. Już 24 czerwca 2016 roku ponownie wystąpią dla swoich polskich fanów!

Przed występem Jethro Tull’s Ian Anderson wystąpi gość specjalny. Zespół, który zdecydowaliśmy się zaprosić by wspólnie z Jethro Tull uświetnił wieczór w Operze Leśnej był Riverside Band - jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych, święcący triumfy za granicą, a ostatnio również i w Polsce. Niestety, 21 lutego otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci gitarzysty Zespołu i jednocześnie o odwołaniu wszystkich koncertów w tym roku. Jako godne zastępstwo Riverside Band zaproponował niezwykle utalentowanych muzyków, cieszących się coraz większą popularnością - Zespół Lion Shepherd. Jesteśmy pewni, że zarówno Lion Shepherd, jak i Ian Anderson dostarczą Państwu niezwykłych przeżyć i niezapomnianych emocji.

Harmonogram koncertu:
18:30 – otwarcie bram

Bądź dobrze przygotowanym do koncertu:
1. Upewnij się, że dokonujesz zakupu biletu tylko u oficjalnego dystrybutora: ticketpro.pl, sieci sklepów: Saturn, Media Markt, Empik.
2. Ustaw przypomnienie w telefonie, z uwzględnieniem godziny otwarcia bram.
3. Sprawdź możliwości dotarcia do Opery Leśnej (zalecamy przemieszczanie się komunikacją miejską – przystanki ZKM, MZK, SKM i PKP znajdują się 10 min spacerem od obiektu. Parking płatny). Swoją trasę zaplanujesz np. poprzez stronę jakdojade.pl albo mapy.google.pl
4. Upewnij się, że nie zabierasz ze sobą niczego, co może zostać skonfiskowane przy wejściu na teren koncertu przez ochronę obiektu (urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk, alkohol, butelki lub puszki z napojami, szklane lub inne kruche opakowania, ostro zakończone lub inne niebezpieczne przedmioty, w tym także parasole z ostrym końcem).
5. PODCZAS KONCERTU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ REJESTRACJI AUDIO, VIDEO ORAZ FOTO.
6. Jeśli chcesz zdobyć autograf Iana Andersona prześlij na adres naszego biura dobrze opisane materiały (w taki sposób, abyśmy wiedzieli komu je odesłać) – zdjęcie bądź płytę – nie obiecujemy, że się uda, ale obiecujemy, że podejmiemy wszelkie próby, aby się udało. Impresariat 34art.pl ul. Zabytkowa 4/3 80-253, Gdańsk
7. Możesz zabrać ze sobą papierosy i zapalniczkę/zapałki, ale palić wolno tylko w miejscach specjalnie oznaczonych.
8. Pomimo, że koncert odbywa się w lecie, wieczory są różne – warto zabrać ze sobą coś cieplejszego do ubrania, bądź pled.
9. Upewnij się, że do Opery Leśnej wchodzisz z dobrym humorem. W końcu chcesz spędzić miło wieczór.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Opera Leśna, Moniuszki 12, Sopot

Facebook