Chemia, Hook

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Kazik & Kwartet Proforma, support: Melancholly Hill

Klub Stodoła, Warszawa

19.01.2017

City Sounds: Król - koncert pożegnalny projektu

Stara Piwnica, Wrocław

19.01.2017

Ceny biletów:
    - 30zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Chemia, Hook

CHEMIA kontynuuje swoją trzecią trasę koncertową. Trasa promuje najnowszy album “LET ME”. Krążek Chemii "LET ME" został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.


Jesienią 2015 roku, płyta ukazuje się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafia na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Ostatni - I love you so much - trafia na rotację i listę przebojów w kultowej Trójce. Wszystko to skutkuje europejską trasą koncertową ze znanym brytyjskim zespołem Skindred. Chemia odwiedza Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie spotyka się z fantastycznym przyjęciem. W lutym 2016 roku, album pojawia się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zespół na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół został nominowany w szesciu kategoriach w plebiscycie "Najlepsi" w miesięczniku Teraz Rock:
- najlepszy polski zespół
- najlepsza polska płyta
- najlepsza trasa koncertowa
- najlepszy singiel
- najlepszy instrumentalista
- najlepszy wokalista

Zespół został również nominowany w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradio:
- najlepsza polska płyta
- najlepszy polski zespół

HOOK
Powstał latem 2013 roku z inicjatywy gitarzysty/wokalisty i lidera Mateusza Salaty. 6 listopada 2014 zespół znalazł się pod skrzydłami wytwórni S.P RECORDS, dzięki której debiutancki album ukaże się wiosną 2016 roku. Nazwa HOOK powstała od angielskiego terminu muzycznego w Polsce określanego jako "schlagwort" (fragment piosenki przyciągający najbardziej uwagę słuchacza). Ich muzyka to szczery, stuprocentowy rock, oparty o tradycyjne instrumentarium. Teksty utworów mówią o ludzkich problemach, obawach, namiętnościach i nadziejach. Swoją twórczością pragne trafiają do serc i umysłów ludzi młodych duchem, w żyłach których płynie krew, nie woda!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook