WrocLove Fest - Gogol Bordello + Pierwszy Dzień Wakacji

WrocLove Fest - Gogol Bordello + Pierwszy Dzień Wakacji

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

The Hardkiss

Klub Kwadrat, Kraków

26.05.2017

Atmasfera: Piotr Rubik

Tauron Arena Kraków, Kraków

26.05.2017

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):

Wejście koncert Gogol Bordello mają:

 

- Posiadacze biletów na WrocLove Fest - Gogol Bordello + Pierwszy Dzień Wakacji
- Posiadacze karnetów 3-dniowych na WrocLove Fest
- Posiadacze biletów na WrocLove Fest - Pierwszy Dzień Wakacji 2016 /sobota + bilet dopłatę na Gogol Bordello (20zł)

Szczegóły wydarzenia

GOGOL BORDELLO zagra na Wrocławiu!

Najbardziej zwariowany zespół świata dołącza do składu WrocLove Fest 2016 odbywającego się z okazji Święta Wrocławia! GOGOL BORDELLO wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia 25 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji – warto rozpocząć letni wypoczynek we Wrocławiu, który w 2016 roku pełni zaszczytną funkcję Europejskiej Stolicy Kultury.

Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90 jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju. Sprawia to, że chętnie odwiedza Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami.

W ramach imprezy „Pierwszy Dzień Wakacji 2016” obok GOGOL BORDELLO zagrają m.in. O.S.T.R., MESAJAH,  KONIEC ŚWIATA i GRUBSON, a poprzednie dwa dni WrocLove Fest 2016 to największe święto muzyki folk:  NOC ŚWIĘTOJAŃSKA, w ramach której obok polskich gwiazd: GOLEC uORKIESTRA, ZAKOPOWER, ENEJ, KAPELA ZE WSI WARSZAWA, BUBLICZKI i PSIO CREW wystąpią przedstawiciele różnych kultur z barwnego kręgu world music: BOBAN MARKOVIĆ ORCHESTRA z Serbii, AMADOU & MARIAM z Mali, FANFARA TIRANA meets TRANSGLOBAL UNDERGROUND z Albanii i Wlk. Brytanii, BOLLYWOOD MASALA ORCHESTRA z Indii, RUSSKAJA z Rosji i JEWISH MONKEYS z Izraela.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook