Wojtek Szumański

Wojtek Szumański

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Grzegorz Turnau

05.12.2016

Grzegorz Turnau - TurBiKon, największe przeboje

Centrum Dydaktyki AGH, Kraków

05.12.2016

Ceny biletów:
    - 12zł

Szczegóły wydarzenia

Wojtek Szumański

Kompozytor i autor tekstów. Szerszej publiczności znany głównie ze swojej działalności internetowej. Twórczość młodego artysty skupia się przede wszystkim na humorystycznych tekstach i łatwo wpadającej w ucho muzyce. Przykład? Hitowa Ballada o cyckach, która w zdobyła 4 mln wyświetleń, a także Ból dupy, czyli o Internetach słów kilka, w którym Wojtek odważnie obraził jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów. Co ciekawe, właśnie dzięki temu część z nich się do niego odezwała, zaprzyjaźnili się i zaczęli ze sobą współpracować.

Wojtek Szumański - płyta
Teraz muzyk i Youtuber zapowiada swoją debiutancką płytę. Album Wojciecha Szumańskiego ma ukazać się już wkrótce. Materiał będzie utrzymany w klimacie blues/rock/pop. Wojtek Szumański - singiel Bum Bum
Zanim jednak młody artysta zaprezentuje słuchaczom swoją debiutancką płytę możemy posłuchać singla, który ją zapowiada i będzie promował krążek, który ukaże się jeszcze w 2016 roku. Premierowy utwór utrzymany jest w konwencji chwytliwego gitarowego grania z nutą rock'n'rolla. Kawałek Bum Bum idealnie nadaje się do tańczenia, do czego nawiązuje sam tekst utworu. Premiera singla odbyła się 17 marca.

Wojtek Szumański – Zespół
W skład zespołu Wojtka wchodzą profesjonalni muzycy z doświadczeniem koncertowym i nagraniowym, współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Krzysztof Krawczyk i inni.
Wojtek Szumański – Wokal, gitara
Piotr Heflich – Gitary
Michał Cymer – Perkusja, instrumenty perkusyjne
Zbigniew Heflich – Bas

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook