City Sounds: Daniel Spaleniak

City Sounds: Daniel Spaleniak

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

BRODKA Clashes Tour 2017

Filharmonia Śląska, Katowice

24.04.2017 - 24.04.2017

Dżem

Zmiana miejsca i daty imprezy!

MTP, Poznań

25.04.2017

City Sounds zaprasza 25 października do Starego Klasztoru na koncert Daniela Spaleniaka!
Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

Daniel Spaleniak zaśpiewa w Starym Klasztorze!


City Sounds zaprasza 25 października do Starego Klasztoru na koncert Daniela Spaleniaka!

Daniel jest 23-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku - piosenkę Back Home można usłyszeć w telewizyjnym serialu kryminalnym Elementary, a Why w popularnej produkcji The Path.

Daniel Spaleniak to objawienie ostatnich lat w muzyce alternatywnej. Jest kolejnym muzykiem z Łodzi, który zdobywa popularność i uznanie na ogólnopolskiej scenie.

Jego muzyka to trzymające w napięciu, nastrojowe i niepokojące kompozycje z pogranicza alternatywnego folku i americany, które idą w parze z głębokim, niskim i szorstkim wokalem Daniela, na długo zostającym w pamięci. Album "Dreamers" promują dwie kompozycje - "Full Package of Cigarettes" (utwór często określany jako muzyka drogi) oraz utrzymany w niepokojącym, melancholijnym klimacie "My name is wind”, do której powstał wideoklip autorstwa Weroniki Izdebskiej.

Debiutancka płyta Daniela, już po kliku dniach od premiery zebrał bardzo pozytywne recenzje w najważniejszych internetowych serwisach muzycznych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook