Patrycja Markowska + gościnnie Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska + gościnnie Grzegorz Markowski

Impreza rozpocznie się o godzinie 18!

Miejsca imprez:

Hala Arena, Poznań | Pokaż pozycję na mapie

26.3.2017 18:00 Hala Arena (Sektory) Bilety
Ceny biletów:
    - 120zł, 90zł, 75zł, 65zł, 60zł, 45zł
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Patrycja Markowska


gościnnie: Grzegorz Markowski


Już 26 marca w Hali Arena w Poznaniu odbędzie się niezwykły koncert Patrycji Markowskiej z gościnnym udziałem Grzegorza Markowskiego.

Patrycja Markowska zadebiutowała w 2001 roku albumem pt. „Będę silna”. Brzmiący niemal jak obietnica album przyniósł artystce zaszczytną rolę jednej z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek, co udowadnia kolejne sześć albumów i 30 wydanych singli.

Na Żywo” – tak zatytułowane jest ostatnie opublikowane wydawnictwo. Jest to zapis koncertu, bo właśnie koncerty, jak sama przyznaje, są żywiołem artystki. Możemy spodziewać się zatem ekscytującego wydarzenia w Hali Arena. Usłyszymy wiele przebojów, w tym: „Świat się pomylił”, „Jeszcze raz” czy „Alter Ego”, a ponieważ lada dzień ukaże się kolejna płyta, będziemy być może świadkami premierowych wykonań.

Bezkompromisowa, idąca własną muzyczną ścieżką artystka nie boi się wyzwań co pokazała zasiadając w fotelu jurorskim programu „The Voice of Poland”. Wielokrotnie nagradzana występowała przed takimi gwiazdami jak The Cranberries, Nelly Furtado czy Lenny Kravitz.

26 marca zaśpiewa na jednej scenie z niezwykłą postacią, swoim Tatą – Grzegorzem Markowskim. Już dziś serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Arena, Wyspiańskiego 33, Poznań

Facebook