Flogging Molly [Zmiana miejsca imprezy!]

Flogging Molly [Zmiana miejsca imprezy!]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

An Evening with The Neal Morse Band

Progresja Music Zone, Warszawa

28.03.2017

BirdPen

Klub Pod Minogą, Poznań

28.03.2017

Przypominamy, że 6 września w Warszawie, w klubie Proxima, odbędzie się koncert Flogging Molly – niekwestionowanych mistrzów celtyckiego punk-rocka! Wiemy już, że w roli suportu zobaczyć będzie można polską formację The Mugshots!

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z klubu Paladium do klubu Proxima.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Ceny biletów:
    - 99 zł - w przedsprzedaży
    - 115 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Flogging Molly to jedna z najważniejszych działających obecnie formacji inspirujących się tradycyjnym irlandzkim folkiem. Często porównywana jest do The Pogues czy Dropkick Murphys. Amerykanie nie odżegnują się jednak także od swoich punkowych korzeni, ich muzyka wiele zawdzięcza takim grupom jak The Clash (album "Within A Mile Of Home" został zadedykowany Joe Strummerowi) czy Stiff Little Fingers.

Grupa Flogging Molly powstała w roku 1997. Jej nazwa pochodzi od "Molly Malone's" - irlandzkiego pubu usytuowanego w Los Angeles. Zespół powstał gdy Dave King - wcześniej na przełomie lat 80-ych i 90-ych wokalista heavvymetalowego bandu Fastway - zaczął grać irlandzką muzykę w barach i pubach. Po pewnym czasie ukształtował się siedmioosobowy skład Flogging Molly. W 1997 ukazał się debiutancki krążek grupy, nagrany w Molly's Malone album "Alive Behind The Green Door". Aktualnie studyjna dyskografia Flogging Molly składa się z czterech krążków: "Swagger" (2000), "Drunken Lullabies" (2002), "Within A Mile Of Home" (2004), "Float" (2008) oraz "Speed Of Darkness (2011).  Czwarty album grupy zadebiutował na czwartym miejscu listy Billboardu - w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży krążek znalazł aż 48 tysięcy nabywców. Alternative Press napisał o "Float", że jest to jedna z najważniejszych płyt nie tylko 2008 roku, ale również całej dekady. Za godnego następcę "Float" uznano "Speed Of Darkness". Krążek promowało kilka singli, m.in. "Revolution" oraz "The Heart Of The Sea".

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: go ahead

Facebook