III Letnia Sesja Śmiechoterapii - Kabaret Moralnego Niepokoj

III Letnia Sesja Śmiechoterapii - Kabaret Moralnego Niepokoj

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Spektakl - ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

Centrum Kongresowe Uniwersytetu …

27.03.2017

Gwiezdne Wojny Koncertowo

Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

01.04.2017 - 01.04.2017

Ceny biletów:
    - 40zł

Szczegóły wydarzenia

Kabaret Moralnego Niepokoju

Uznawany za jeden z najinteligentniejszych kabaretów w kraju, Kabaret Moralnego Niepokoju powstał w 1993 roku na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Dziś tworzą go: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska.

Program „Jerzyk dziś nie pije” to zbiór skeczy i piosenek składających się na panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity, jak „Palenie” (rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót), „Odrabianie lekcji” (coś, co każdy z nas przeżył jako dziecko lub rodzic) oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” (wyjście z niezręcznej sytuacji na imieninach, w której żona zabrania mężowi napić się z kumplami). A bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią wakacyjnego sezonu artystycznego pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook