Targi Viva Seniorzy

Targi Viva Seniorzy
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Paranienormalni - Pierwiastek z Trzech

Kieleckie Centrum Kultury, Kielce

21.01.2017

AUKSO MEDIATEKA

Mediateka, Tychy

21.01.2017 - 24.06.2017

Ceny biletów:
    - 10zł - jednodniowy
    - 14zł - dwudniowy

Szczegóły wydarzenia

Targi VIVA Seniorzy

Targi VIVA Seniorzy! (znane wcześniej pod nazwą Aktywni 50+) to coroczna impreza stworzona z myślą o seniorach i seniorkach z Poznania i Wielkopolski. Na targach prezentują się firmy, dla których ważny jest odbiorca dojrzały; doceniające wyzwanie, jakim jest spełnianie oczekiwań zdecydowanych, doświadczonych i mądrych konsumentów. Oferta obejmuje tematykę związaną ze zdrowiem, pracą i edukacją, podróżami, sportem, urodą i stylem życia, pasjami, nowymi technologiami i mediami oraz prawem i finansami.

Targi są przestrzenią, w której można będzie zadbać o zdrowie (bezpłatne badania), o urodę (firmy kosmetyczne), o zorganizowanie wyjazdu (oferta turystyczna), a także poszerzyć swoją wiedzę w wielu innych dziedzinach.

Targi VIVA Seniorzy! to także przestrzeń dla organizacji pozarządowych i jednostek miejskich, które działają na rzecz osób dojrzałych i starszych i podejmują starania w celu ich aktywizacji. Podczas dwóch dni targowych organizacje prezentują swoją ofertę i, na co liczą organizatorzy wydarzenia, przekonają niedowiarków, jak wiele spotkań, imprez kulturalnych, działań społecznych, obywatelskich organizowanych jest na co dzień w mieście i okolicach.

Mówi się, że zaczynamy się starzeć w momencie, gdy przestajemy się rozwijać, dlatego też organizatorzy dbają o to, aby zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych, rozwojowych i artystycznych, zorganizowanych na terenie targów.

Targi VIVA Seniorzy! nie mogłyby zaistnieć bez sportu. Przez dwa dni organizowane są pokazy wielu dyscyplin, m. in. nordic walkingu, tai chi, jogi, tańca terapeutycznego, gimnastyki dla seniorów. Do udziału w ćwiczeniach zachęcani będą również zwiedzający, którzy pod bacznym okiem instruktora, będą mogli dowiedzieć się, jak ćwiczyć, żeby sprawić sobie przyjemność i czerpać z ruchu satysfakcję, a jednocześnie, żeby sobie nie zaszkodzić.

VIVA Seniorzy! to też bogata oferta kulturalna. Osoby zwiedzające będą miały szansę wysłuchania kilku koncertów różnych wykonawców oraz zamykającego targi występu gwiazdy/gwiazd estrady. Do wzięcia udziału we wszystkich wydarzeniach warstatowych, kulturalnych i sportowych uprawnia targowy bilet wstępu.

Ideą przyświecającą organizatorom jest, aby wiosenny weekend targowy stał się wyjątkowym czasem dla dojrzałych mieszkańców i mieszkanek miasta.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook