Moscow Circus On Ice - Zielona Góra

Moscow Circus On Ice - Zielona Góra

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Olimpiada Teatralna (Program Instytutu Grotowskiego) - Roberto Bacci | Teatro della Toscana, Lear

Sprzedaż wstrzymana!

Stara Piekarnia, Wrocław

21.10.2016 - 22.10.2016

Ceny biletów:
    - 90 zł / 65 zł / 45 zł

Szczegóły wydarzenia

To synteza perfekcyjnych ewolucji cyrkowych w połączeniu z choreografią, akrobatyką, a także „duża dawka humoru”. Łączy w sobie elementy rewii, cyrku i mistrzowskiej jazdy na łyżwach.
Doskonała i oryginalna muzyka (m.in. rosyjski folk w rytmie rock-roll’a), choreografia -pełna indywidualnych popisów - zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie oraz jako ciekawostka – jazda na koturnowych łyżwach, co stanowi absolutne nowum i jednocześnie świadczy o wielkiej maestrii wykonawców.
A wszystko to w pięknych, kolorowych, oryginalnych kostiumach, z wykorzystaniem efektów świetlnych, co tworzy niepowtarzalne widowisko.

Artyści to przede wszystkim mistrzowie jazdy figurowej na lodzie, a także absolwenci Moskiewskiej Szkoły Akrobacji Cyrkowej i Wyższych Szkół Baletowych.

Żywe tempo, sportowe ewolucje, liczne gagi klownów sprawiają, że od samego początku publiczność zostaje wciągnięta w znakomitą zabawę i nic zatem dziwnego, że brawom i bisom zwykle nie ma końca…

Moskiewski Cyrk na Lodzie wojażował m.in. po Kanadzie, Japonii, gościł w Emiratach Arabskich, znany jest również bardzo dobrze w Europie i na Wyspach Brytyjskich.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook