Antykabaret "Dobry wieczór we Wrocławiu"

Antykabaret "Dobry wieczór we Wrocławiu"

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 25zł - wejściówka bez gwarancji miejsca siedzącego
    - 35zł - siedzący nienumerowany

Szczegóły wydarzenia

61.Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - "Prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce"

Podobno życie zaczyna się po sześćdziesiątce. Do tej pory nic o tym nie wiedzieliśmy, jednak już w marcu… a dokładnie trzynastego… będziemy mogli przekonać o tym i siebie i Was, Drodzy, Szanowni, Przezacni Widzowie.

Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu, czyli artystyczno-towarzysko-kulturalne spotkanie z osobowościami Wrocławia zaprasza do Sali Gotyckiej Starego Klasztoru. Nie jesteśmy kabaretem, bo celem naszych spotkań nie jest wymuszanie śmiechu. Zadowalamy się tym, że wspólnie spędzamy dobrze wieczór. Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Tomasz Leszczyński śpiewają to, czego lubimy słuchać.

Bogusław Bednarek, niczym detektyw, poszukuje nieoczywistości w świecie literatury a Ścibor Szpak wydobywa muzykę z tak niepopularnych instrumentów, jak koci ogon, kiełbasa śląska, NRDowski odkurzacz, czy klapki KUBOTA. Jan Węglowski skrupulatnie przegląda archiwa w poszukiwaniu zabawnych ciekawostek. Tak to wygląda. Do tej pory, za nami sześćdziesiąt udanych spotkań. Jednak życie zaczyna się podobno dopiero po sześćdziesiątce…

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook