Scena Kulturalna - Kabaret Smile

Scena Kulturalna - Kabaret Smile

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Scena.

Ceny biletów:
    - 80zł

Szczegóły wydarzenia

Scena Kulturalna - Kabaret Smile

Airport Hotel Okęcie ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników dobrej zabawy na wydarzenia III edycji Sceny Kulturalnej. Dnia 14.11.2015 na deskach Sceny Kulturalnej wystapi Kabaret SMILE z programem "Czy jest w domu kakao?".
 
SMILE to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą - śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczającą nas rzeczywistość przenosi na scenę postacie i sytuacje jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. Program który zaprezentują jest kompilacją najnowszych skeczy kabaretu Smile, które robią furorę wśród publiczności w każdym wieku. W programie zobaczyć można przeróżne postacie, od słynnego kierowcy TIRa - Stanisława, po szambiarza, mistrza baletu, czy też rabusia na "tacierzyńskim". Kabaret Smile to nie tylko skecze - to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie.

Występ odbędzie się w Aviator bar&lounge na X piętrze Airport Hotel Okęcie.
Przed występem zapraszamy Państwa doRestauracji Polskiej oraz Restauracji Mirage na kolację a’la carte. Dla gości z rezerwacją stolika proponujemy 5% zniżki na wszystkie dania z karty oraz rezerwację imienną miejsc podczas występu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook