Musical "Skrzypek na dachu"

Musical "Skrzypek na dachu"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Scena.

Widowisko - Klaun Bąbel Show

Pałac Młodzieży, Katowice

23.10.2016

Ceny biletów:
    - 140zł, 120zł, 100zł, 80zł, 60zł

Szczegóły wydarzenia

Musical "Skrzypek na dachu"

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż 8 października 2015 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się jeden z najsłynniejszych światowych musicali pt. „Skrzypek na dachu” w wykonaniu aktorów i orkiestry Chorzowskiego Teatru Rozrywki. Jednego z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce.

Musical „Skrzypek na dachu” stał się legendą współczesnego teatru muzycznego. Po premierze w 1964 r. która na Brodway'u odniosła olbrzymi sukces, przeszedł przez sceny całego świata. Musical Josepha Steina i Jerry'ego Bocka jest adaptacją książki Szolema Alejchema, opowiadającą o losach żydowskiej rodziny, skazanej na wygnanie z rodzinnej wsi w carskiej Rosji. Upadają niepodważalne dotąd normy, coraz mniej ważna staje się tradycja jakiej podporządkowane było do tej pory życie rodzinne. Tewje – mieszkający wraz z żoną i pięcioma córkami w Anatewce – to ubogi mleczarz, któremu wiara, nadzieja i modlitwa pozwalają z pogodą ducha znosić wszelkie przeciwności losu i stawiać czoła trudnościom związanym z życiem. Ale i on musi wybierać pomiędzy poszanowaniem tradycji a szczęściem dzieci. Czyni to z naturalną pogodą i wiarą w harmonię świata.

Znakomita obsada aktorska, przepiękna muzyka, zabawne teksty i wspaniała orkiestra na żywo, spowodują, że przeżyją Państwo niezwykły wieczór.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook