Spektakl - Noce Waniliowych Myszy

Spektakl - Noce Waniliowych Myszy

Bilety wyprzedane!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Teatr.

Teatr Czarnego Tła

29.04.2017 - 20.05.2017

Teatr Czarnego Tła: "Kosmiczna podróż"

Teatr Czarnego Tła, Chorzów

29.04.2017 - 14.05.2017

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

Teatr Barakah – „Noce Waniliowych Myszy” odc. 7 „Dżojstik zagłady!” [premiera]


Będzie to połączenie szpiegowskiej farsy i tajemniczej podróży w osobliwe realia psychiki szaleńca opętanego władzą i swoimi własnymi słabościami. Poza widowiskowością, zwariowanym tempem, muzyką i salwami śmiechu, czeka Was również okazja do refleksji nad współczesną relacją pomiędzy obywatelem i rządzącymi. W onirycznej, komediowej materii ujrzycie zniekształcone odbicie współczesności, w której zręczne oko bez problemu odnajdzie pierwowzory… Jak uratować Polskę? Czy światem rządzą siły, o których nie wiemy? Czy kobiety lecą tylko na wysoko postawionych? Czy, żeby się wspiąć, trzeba coś zdjąć? A przede wszystkim: co zrobić, żeby nie musieć żyć w ciekawych czasach?

Prapremiera tej historii o wielkiej polityce małych ludzi i ludzi mało zainteresowanych polityką powstała specjalnie z okazji 41. Krakowskich Reminiscencji Teatralnych.

autorzy: Dawid Barański, Amadou Guido, Grzegorz Like, reżyseria i adaptacja: Ana Nowicka, muzyka: Renata Przemyk, kostiumy: Monika Kufel, multimedia: Popesz Lange, obsada: Lidia Bogaczówna, Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzysztof Bochenek, Bartosz Buława, Szymon Grzybek, Karol Śmiałek, muzyka na żywo

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Gdzie:

  • Teatr Barakah, Paulińska 28, Kraków

Facebook