Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety - recital

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 90zł, 75zł, 60zł

Szczegóły wydarzenia

Anna Dereszowska - Instrukcja obsługi kobiety - recital


“Instrukcja obsługi kobiety” – wyjątkowy recital wybitnej aktorki – Anny Dereszowskiej – wraz z zespołem Febus Wąsaty Trio (mającym na swoim koncie wiele nagród m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego).

Podczas występu usłyszymy utwory takie jak “Sing sing”, “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Krzyżówka”. Wszystko to przeplatane będzie zabawnymi anegdotami I poradami z dziedziny relacji damsko-męskich.

Dowiemy się jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate.

Oczywiście nie ma jednej, uniwersalnej „Instrukcji obsługi kobiety”, bo i kobiety różnią się od siebie jak płatki śniegu. Potraktujmy temat jako pretekst, bo w końcu wszyscy zdajemy sobie sprawę, że panel sterowania kobiety przypomina wnętrze kabiny dreamlinera, podczas gdy u mężczyzny mamy jedną wajchę z dwiema możliwymi pozycjami – on i off.

  • Anna Dereszowska - wokal
  • Urszula Borkowska – kompozycje, aranżacje i fortepian,
  • Marcin Świderski - saksofony, flet, cajon,
  • Konrad Kubicki – kontrabas i gitara basowa.
  • Piotr Maślanka - perkusja

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Tarasy przy Parku Wodnym, Zamkowa Góra 3/5, Sopot

Facebook