Cavaliada Warszawa

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

2 Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych CACIB

MTP, Poznań

29.10.2016 - 30.10.2016

Retro Motor Show - targi pojazdów zabytkowych

MTP, Poznań

04.11.2016 - 06.11.2016

Karnety:
  - 200zł - Karnet

Bilety jednodniowe (od 16 lutego / w kasie w dniu imprezy)
  - 30zł / 40zł - Czwartek
  - 60zł / 70zł - Piątek
  - 70zł / 85zł - Sobota
  - 70zł / 85zł - Niedziela

Bilety VIP
  - 300zł - Czwartek
  - 400zł - Piątek
  - 500zł - Sobota
  - 600zł - Niedziela

Uwaga!

 

Karnet upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren wydarzenia. Karnet wymieniany jest na opaskę, obowiązującą przez wszystkie wydarzenia.

Karnet upoważnia do odbioru limitowanej koszulki oraz wstępu na wszystkie konferencje prasowe odbywające się podczas CAVALIADY Warszawa.

Szczegóły wydarzenia

CAVALIADA Warszawa CSI3*-W

Finałowe rozgrywki

Podczas CAVALIADA Warszawa odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń będzie można obejrzeć zwycięzców, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata!
W puli nagród aż 500 000 zł, 12 konkursów w tym te zaliczane do rankingu Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców!
Do stacji „Torwar” na pozostałe finały dojedzie ekspres: CAVALIADA Tour, BMW Halowego Pucharu Polski w Powożeniu oraz CAVALIADA Future. Jak widać sportowych emocji będzie co nie miara.
Potęga Skoku, Wenus vs. Mars, Speed & Music, kwalifikacje do GRAND PRIX, zaprzęgi – każdy z czterech dni CAVALIADY przyniesie słodki smak zwycięstwa i radość publiczności. A wszystko to już od czwartku!

Jeździecka rozrywka? Właśnie, że tak!

Tutaj jeździectwo niejedno ma imię: skoki, zaprzęgi, kuce. Ale konie na CAVALIADZIE są również bohaterami fantastycznych pokazów. CAVALIADA SHOW zadowoli najbardziej wymagającą publiczność, jaką są… dzieci! Bo to idealne miejsce na pierwszy kontakt z hippiczną przygodą, z której się nie wyrasta. Wystarczy spojrzeć na wielopokoleniową cavaliadową publiczność. 

Na Torwarze, nie w internetach…

Od piątku wrażenia sportowe pasjonatów koni uzupełni ekspozycja targowa. Na Kiermaszu Sprzętu Jeździeckiego i Akcesoriów Jeździeckich dostępna będzie szeroka oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Będzie można wszystkiego dotknąć, sprawdzić, przymierzyć…

Łączna pula nagród całym cyklu CAVALIADA Tour wynosi 1 400 000 zł.

CAVALIADA wzbudza w branży jeździeckiej duże emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Dlatego nie tylko fani jeździectwa ale również osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia.

Gdzie: Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa.
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polski Związek Jeździecki


W dniu imprezy kasa czynna od godziny 8 30!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook