Moto Show w Krakowie 2016

Moto Show w Krakowie 2016
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

Targi Motor Show

06.04.2017 - 09.04.2017

Kiedy: 21.5.2016 - 22.5.2016

Moto Show w Krakowie 2016 - z pasji do motoryzacji! Warto zarezerwować sobie dwa majowe dni i wybrać się do Krakowa na 3. edycję MOTO SHOW. To drugie co do wielkości wydarzenie motoryzacyjne w Polsce i największe na południu kraju.
Ceny biletów:

Karnet dwudniowy (wielokrotnego wstępu) :
  - 35zł

Jednodniowy (jednorazowego wstępu):
  - 25zł - normalny
  - 20zł - ulgowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji)
  - 55zł - rodzinny

Bilet rodzinny:

 

Bilet rodzinny dla 4 osób - przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci


- parking 15 zł/dzień
- dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny

Szczegóły wydarzenia

Targi Motor Show


Zapraszamy na największe motoryzacyjne SHOW na południu Polski - Moto Show w Krakowie 2016 – z pasji do motoryzacji. Premiery i prezentacje nowych modeli aut, które jeszcze nie trafiły do salonów samochodowych, najlepiej stuningowane pojazdy, spotkania z kierowcami rajdowymi i pokazy mistrzów kierownicy, 27 tys. fanów motoryzacji i przeszło 250 wystawców – tak w skrócie wyglądają Targi Moto Show w Krakowie.

Targom Moto Show w Krakowie towarzyszą cztery wyjątkowe strefy ekspozycji:
 • 14. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, w ramach którego prezentowane są niespotykane samochody stuningowane oraz klasyczne samochody amerykańskie w stylu Muscle Car.
 • Motorsport Show w Krakowie, czyli prezentacja sportowych pojazdów wyczynowych, zawodników rajdowych, wyścigowych i driftingowych.
 • Tematyczny Salon Samochodowy to prezentacja najnowszych modeli aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów klasy Premium.
 • Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów to oferta produktów i usług nadających autu indywidualny charakter oraz poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 • Strefa pokazów, na której odbędą się m.in.: ekstremalne pokazy Driftu w wykonaniu zawodników ligi Drift Masters Grand Prix, zawody KJS – Rajdy.24 Cup (konkursowa jazda samochodowa), Stunt Show - pokaz ewolucji motocyklowych i inne.
MOTO SHOW w KRAKOWIE będą towarzyszyły również prezentacje najnowszych modeli motocykli, quadów, części i akcesoriów dla motocyklistów, prezentacja supersamochodów, a także strefa Off-road dla fanów stromych podjazdów i ekstremalnej  jazdy po bezdrożach z prezentacją wyczynowych samochodów terenowych.

Targi MOTO SHOW w Krakowie odbędą się w nowym prestiżowym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Godziny otwarcia:
21.05.16 11.00-19.00
22.05.16 10.00-18.00

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków

Strona internetowa: http://www.motoshow.krakow.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook