Justin Bieber

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

XXIV Festiwal Ars Cameralis

08.11.2015 - 28.11.2015

Samael "Ceremony of Opposites", Furia, Bloodthirst

Klub Alibi, Wrocław, Klub B90, Gdańsk, …

26.11.2015 - 29.11.2015

Ceny biletów:
  - 1500zł - Diamond Circle Meet & Greet
  - 1000zł - Diamond Circle
  - 800zł - Golden Circle Pakiet VIP
  - 500zł - Golden Circle Fast Track (wcześniejsze wejście)
  - 375zł - Golden Circle
  - 275zł - Płyta A
  - 150zł - Płyta B
  - 699zł - Strefa VIP
  - 355zł - Strefa A (sektory "dolne")
  - 295zł - Strefa B (sektory "górne")
  - 170zł - Strefa C (sektory "boczne")

Pakiety specjalne:

 

Pakiet VIP Meet & Greet Experience w cenie 1500zł zawiera:

  - Bilet na płytę w sektorze Diamond Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
  - Spotkanie z Justinem Bieberem
  - Możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Artystą
  - Płyta Vinyl'owa "Belive" z autografem artysty
  - Wyjątkowe gadżety od Artysty (Pamiątkowy Tour Program lub Photobook, wyjątkowa torba, identyfikator VIP ze smyczą)

Pakiet Golden Circle VIP w cenie 800zł zawiera:

  - Bilet w sektorze Golden Circle z możliwością wcześniejszego wejścia na halę
  - Wyjątkowe gadżety od Artysty (Pamiątkowy Tour Program lub Photobook, wyjątkowa torba, identyfikator VIP ze smyczą)

Pakiet VIP w cenie 699zł zawiera:

  - Bilet na koncert
  - bary
  - Napoje alkoholowe
  - Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery, bary piwne, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

Uwaga!

 

Wszyscy uczestnicy imprezy którzy w dniu koncertu nie ukończą 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej!

Szczegóły wydarzenia

Justin Bieber po raz pierwszy w Polsce!

To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych 2013 roku. Justin Bieber po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 25 marca w hali Atlas Arena w Łodzi. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

Justin Bieber jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy muzyki pop i niezwykle wpływową postacią showbiznesu. Jest tak – pomimo, iż jego kariera trwa stosunkowo krótko. Oto bowiem w listopadzie 2009 roku światło dzienne ujrzał dopiero pierwszy minialbum artysty, który odniósł gigantyczny sukces na całym świecie. Płyta "My World" bardzo szybko pokryła się platyną, a jej sprzedaż na terenie Stanów Zjednoczonych przekroczyła milion egzemplarzy. Bieber stał się pierwszym w historii artystą, którego siedem piosenek z debiutanckiej produkcji było notowanych na liście Biillboard Hot 100.
Pierwszy album studyjny wydał rok później. Płyta "My World 2.0." odnotowała spodziewany sukces. Była numerem jeden w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i kilku innych państwach.
- Prawdziwym fenomenem był pochodzący z tego albumu utwór "Baby". Stworzony do niego teledysk był przez długi czas najczęściej oglądanym i komentowanym filmem w znanym serwisie YouTube  – podkreśla Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Justin Bieber to nie tylko gwiazda muzyki pop, ale także czołowa postać światowego showbiznesu.  W 2011 roku Forbes umieścił Biebera na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. Kanadyjczyk zdołał bowiem zarobić w ciągu zaledwie 12 miesięcy aż 53 miliony dolarów. Już dwa lata później Forbes umieścił go na 3. pozycji zestawienia najbardziej wpływowych postaci showbiznesu. Roczny dochód Biebera wynosi około 55 milonów dolarów.

Justin Bieber od pewnego czasu jest również uważany za króla internetu i ikonę kultury popularnej. Wystarczy napisać, że Kanadyjczyk ma 43 milionów fanów na Facebooku. Jego profil na Twitterze śledzi ponad 22 miliony osób. Największą furorę robi jednak na YouTubie.
Filmy wideo z jego udziałem w serwisie YouTube zanotowały łącznie prawie trzy biliony wyświetleń! Bieber jest zdecydowanie najpopularniejszym artystą w historii YouTuba. Do tej pory nikt nie był w stanie nawet zbliżyć się do jego osiągnięć w internecie. Nic więc dziwnego, że w 2012 roku Justin Bieber otrzymał Billboard Music Award for Social Artist of the Year – wymienia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Koncert Justina Biebera odbędzie się 25 marca 2013 roku w hali Atlas Arena  w Łodzi. Jego początek zaplanowany został na godzinę 19.30. Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów zostaną podane wkrótce na stronie www.imprezyprestige.com. oraz www.ticketpro.pl

Łódzki koncert to prawdziwa niespodzianka dla fanów Justina Biebera. Pierwotnie 25 marca miał się bowiem odbyć koncert artysty w Lyonie. Nastąpiła jednak zmiana i Bieber wystąpi w Łodzi. 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo