Drum Fest

Drum Fest

Szczegóły wydarzenia

FUBUKI DAIKO     http://www.fubuki.ca/   26.09 Opole,    27.09 Gliwice
KTU - Trey Gunn, Kimmo Pohjonen, Pat Mastelotto      http://kimmopohjonen.com/projects/ktu/      27.09 Wrocław,           28.09 Opole
Neal Morse Band     http://www.nealmorse.com/    28.09 Kraków,              29.09 Opole
Jungle Funk - Doug Wimbish, Will Calhoun, Vinx     http://www.willcalhoun.com/junglefunk.shtml   1.10 Chorzów,     2.10 Opole
Nick D'Virgilio, Jonas Reingold, Randy McStine http://www.ndvmusic.com/  http://www.reingoldmusic.com/   http://www.youtube.com/watch?v=KVrpiuvzxIo  3.10 Opole, 4.10
Mark Wood Experience Trio   http://www.markwoodmusic.com/html/news.html     4.10 Opole,    5.10 Opole - warsztaty skrzypcowe
Cindy Blackman Santana Project    http://www.cindyblackmansantana.com/ 5.10 Gliwice, 6.10 Opole
Hip Pickles  http://www.hippickles.com/Hip_Pickles/Welcome_-.html  5.10 Opole,    6.10 Katowice
Konkurs wibrafonowy i marimbowy 19.10 Opole
Mark Ford - recital marimbowy  http://music.unt.edu/faculty-and-staff/detail/33 19.10 Opole
Pius Cheung - recital  marimbowy http://piuscheung.com/journal/ 19.10 Opole  http://www.youtube.com/watch?v=6FJtFUCPWdI
Mallostrings - Dave Samuels, Anders Astrand   https://www.facebook.com/Mallostrings      20.10 Opole
Carl Palmer's ELP Legacy   http://www.carlpalmer.com/     12.11    Chorzów,    13.11 Wrocław,         14.11 Opole
Gavin Harrison & 05 Ric   http://www.gavharrison.com/ 15.11 Kraków, 16.11 Opole,    17.11 Wrocław


Dodatkowe informacje na www.drumfest.pl
https://www.facebook.com/pages/Drum-Fest/167115556701213

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook