2 bilety w cenie 1

2 bilety w cenie 1
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

2 bilety w cenie 1

Wydarzenia:

Marco Mengoni

Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

20.12.2016

2 bilety w cenie 1

The Dillinger Escape Plan

Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa
Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

11.02.2017 - 12.02.2017

Devin Townsend Project

Bilety w przedsprzedaży już od 99zł
Devin Townsend, autor takich legendarnych albumów z gatunku progresywnego metalu jak „Biomech”, „Terria”, „Accelerated Evolution” czy „Addicted”, wraca z nową płytą i trasą koncertową, która obejmie m.in. dwa polskie miasta.

Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków
Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

18.02.2017 - 19.02.2017

Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour

Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

03.03.2017

2 bilety w cenie 1

Haley Reinhart

Bilety w przedsprzedaży już od 49zł
Haley Reinhart to 26-letnia piosenkarka, kompozytorka oraz autorka słów do utworów, która w 2012 roku zadebiutowała albumem Listen Up! Płyta cieszyła się znacznym uznaniem wśród krytyków, plasując się na #17 miejscu na liście Billboard 200.

Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

24.05.2017

2 bilety w cenie 1

Szczegóły wydarzenia

Hoł hoł hoł!


W tym roku Św. Mikołaj pojawił się wcześniej w Polsce! Obserwując nas z Laponii stwierdził, że wszyscy byli wyjątkowo grzeczni w tym roku i postanowił zorganizować promocję 2 bilety w cenie 1!!! To co znajdziemy w worku u św. Mikołaja?

Niezwykle utalentowanego Włocha Marco Mengoni, który rozgrzeje polską publiczność jeszcze przed nowym rokiem! Druga propozycja to koncert przeuroczej Haley Reinhart, którą na pewno znacie z wyśmienitych występów w Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox . Tym razem odwiedzi nas ze swoją solową trasą.

Spokojna głowa, św. Mikołaj nie zapomniał też i o tych, którzy lubią trochę cięższe brzmienie i wybrał im zespoły z najwyższej półki! Pierwszym z nich jest The Dillinger Escape Plan, który pojawi się w Polsce aż z dwoma koncertami! Pamiętajcie, że prawdopodobnie jest to ich ostatnia trasa koncertowa! Drugą propozycją są dwa koncerty Devin Townsend Project, czyli coś dla wielbicieli progresywnego metalu.

W worku z promocją znajdą też coś dla siebie miłośnicy psów! Cesar Millan, znany jako ‘Zaklinacz psów’ przyjedzie do Polski z nowym show na żywo. Dawka dużej wiedzy na temat własnych pupili gwarantowana!


Wydarzenia objęte promocją:


Aby skorzystać z promocji, wejdźcie na stronę www.ticketpro.pl i znajdźcie interesujący Was koncert. Oferta ważna do 6 grudnia do końca dnia lub do wyczerpania biletów promocyjnych.

Nie czekajcie zbyt długo! Taka okazja może już się nie powtórzyć ;)

Facebook