The Rasmus - Gdańsk

The Rasmus - Gdańsk

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

Sabaton, Accept, Twilight Force

28.02.2017 - 03.03.2017

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

28.02.2017 - 12.03.2017

Agencja koncertowa Go-ahead oraz PW Events zapraszają na koncert The Rasmus!
Ceny biletów:
    - 75 zł - w przedsprzedaży
    - 85 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Finowie pojawią się 10 listopada w gdańskim klubie Parlament. Zespół promować będzie swój ósmy studyjny album, na który kazali czekać swoim fanom aż 5 lat!
Album został entuzjastycznie przyjęty przez muzyczną prasę i uznany przez krytyków za jeden z najlepszych w dorobku muzyków z Helsinek.
The Rasmus wracają do Polski, by przypomnieć o sobie starym fanom i zjednać sobie nowych.

Zespół The Rasmus powstał w roku 1994 w jednym z liceów w Helsinkach. Debiut grupy „Peep” (1995) okazał się prawdziwą rewelacją fińskiej sceny muzycznej błyskawicznie zdobywając złoto za rekordową sprzedaż. Za „Playboys” (1997), drugi krążek, członkowie The Rasmus otrzymali Emmę, finśki odpowiednik nagrody Grammy. Kolejny album, „Hell Of A Tester” (1998) okazał się być kolejnym wielkim sukcesem bandu między innymi ze względu na utwór „Liquid” uznany za fiński singiel roku. Potwierdzeniem statusu fińskiej megagwiazdy były koncerty, podczas których The Rasmus supportowali Garbage, Rancid czy Red Hot Chili Peppers. Sukces „Liquid” powtórzył kolejny hit „F-F-F-Falling,” promujący album „Into” (2001), który w ojczyźnie muzyków pokrył się podwójną platyną i został także wydany w Niemczech, Włoszech, Francji i Hiszpanii. Kolejny krążek „Dead Letters” (2003) był już wyczekiwany przez fanów w całej Europie – singiel „In The Shadows” zwiastujący album okazał się być największym przebojem w karierze The Rasmus. Kolejnymi płytami w dyskografii The Rasmus są „Hide From The Sun” (2005) oraz ostatnie dzieło zespołu - „Black Roses” (2008). W tym roku, 18 kwietnia The Rasmus wydał swój ósmy studyjny album

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook