Festiwal Złote Głosy Opery: Recital Ramona Vargasa

Festiwal Złote Głosy Opery: Recital Ramona Vargasa

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Dżem

Zmiana miejsca i daty imprezy!

MTP, Poznań

25.04.2017

Wiosenne Granie: Dawid Kwiatkowski, Czadoman, D-Bomb, Mejk, Veegas, TAMP

Impreza rozpocznie się o godzinie 16!

Lubińskie Błonia, Lubin

29.04.2017

Ceny biletów:
    - 350zł, 329zł, 290zł, 270zł, 269zł, 249zł, 239zł, 229zł, 99zł

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Festiwal Złote Głosy Opery: Recital Ramona Vargasa

Jeden z czołowych tenorów naszych czasów, gwiazda Metropolitan Opera - Ramón Vargas - wystąpi z recitalem wokalnym 13.03.2016 roku (niedziela) o godzinie 18.00 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w ramach cyklu Złote Głosy Opery.

To jeden z najbardziej poszukiwanych tenorów na świecie, posiadający liryczny głos o pięknej barwie. Podczas swoich  recitali wokalnych fascynuje słuchaczy emocjami, namiętnością i magiczną energią. Jego recitale  zawsze przyjmowane  są owacyjnie.  Nieprzerwanie od początku lat 90-tych występuje na scenach największych teatrów operowych, włączając w to Metropolitan Opera w Nowym Jorku (debiut w 1992 roku, zastąpił wówczas Luciano Pavarottiego), mediolańską La Scalę (debiut w 1993 roku), Wiener Staatsoperę, London Royal Opera House, Operę Bastille w Paryżu, Arenę di Verona, Teatro Colon w Buenos Aires. Artysta ma na swoim koncie liczne zwycięstwa w prestiżowych konkursach wokalnych oraz nagrody za dorobek artystyczny, jednak warto podkreślić, że Ramón Vargas jest śpiewakiem niezwykle szanującym swoją publiczność, artystą zawsze znajdującym czas dla swoich fanów a przy tym jest skromnym człowiekiem.

Na krakowski recital złożą się najpiękniejsze arie ilustrujące wokalną perfekcję i wybitne operowe role artysty. Ramónowi Vargasowi towarzyszyć będzie znakomita gruzińska pianistka Mzia Bakhtouridze, od wielu lat pracująca w mediolańskiej La Scali.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook