Riverside + support

Riverside + support

Koncert odwołany!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Coma

Sprzedaż zakończona!

MTP, Poznań

08.12.2016

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Zmiana daty imprezy!

Filharmonia Śląska, Katowice

09.12.2016

Ceny biletów:
    - 60zł - w przedsprzedaży
    - 70zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

RIVERSIDE

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że po 15 latach istnienia zespół Riverside zdobył na polskiej scenie rockowej pozycję, która dla większości jest nieosiągalna.

Nikomu w naszym kraju (nie liczymy zespołów metalowych),  operującemu w szeroko pojętej stylistyce rockowej,  nie udało się do tej pory osiągnąć sukcesu na arenie międzynarodowej jaki jest udziałem kwartetu z Warszawy. Dziś codziennością Riverside są regularne trasy po Europie oraz obu Amerykach. Podbijają nie tylko listę przebojów Radiowej Trójki, ale również inne europejskie zestawienia. Nie jest to jednak dzieło przypadku. Riverside to zespół z wizją, spójny i artystycznie kompletny.  Emocje jakie niesie ich twórczość potrafią przenosić słuchaczy w inny wymiar... Niewielu artystów posiadło ten dar.

Ostatnia płyta „Love, Fear And The Time Machine” wydana we wrześniu 2015 roku zebrała prawie same doskonałe recenzje. W kwietniu rusza polska trasa promocyjna tego krążka. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na wrocławski koncert w ramach tego tournée.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook