Poliż Stand-Up: Kałamaga, Korólczyk, Marcin Zbigniew Wojciech

Poliż Stand-Up: Kałamaga, Korólczyk, Marcin Zbigniew Wojciech

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Enej, Le Moor

Impreza rozpocznie się o godzinie 19!

Klub Life House, Rzeszów

22.01.2017

Wishbone Ash

Zmiana miejsca koncertu!

CK Zamek, Poznań

28.01.2017

Ceny biletów:
    - 80zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Poliż Stand-Up


Kałamaga, Korólczyk, Marcin Zbigniew Wojciech


Airport Hotel Okęcie ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników dobrej zabawy na wydarzenia kolejnej edycji Sceny Kulturalnej. Dnia 14.10.2016 na deskach Sceny Kulturalnej wystąpią kabareciarze z programem POLIŻ STAND UP.

Doskonale wszystkim znani artyści zapraszają na swój program stand - up'owy: Poliż StandUp. Na scenie wystąpią:

Mariusz Kałamaga - najbardziej znany w Polsce (i pewnie poza jej granicami) właściciel żółtego sweterka, który z niezwykłym wyczuciem łączy z grubymi, wełnianymi kapciami nie tylko na scenie ale i poza nią. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji, profesjonalista w tworzeniu absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy wyłącznie dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala pokłady niekontrolowanego śmiechu, skrywanego pod maską powagi. Wyjątkowy jak kabaret Łowcy.B, który współtworzy, tym razem pokaże co potrafi w swoim programie stand-up'owym.

Robert Korólczyk - lider Kabaretu Młodych Panów, od lat bawiący miliony Polaków jako "Góral" i "Górnik Andrzej". Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Przyszedł czas na kolejne wyzwania i tak powstał błyskotliwy i niezwykle dowcipny program stand up. Koneser tematów trudnych, które szczerze potrafi poruszyć w wyjątkowo zabawny i inteligentny sposób. I to w każdym języku! Choć zna tylko polski...

Marcin Zbigniew Wojciech - wyjątkowa i pełna entuzjazmu osobowości sceniczna, która na scenie czuje się jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Cieszy się ogromną sympatią widzów, z którą bardzo szybko nawiązuje wyjątkowy kontakt. Występował w Comedy Central, obecnie jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

Przed występem zapraszamy Państwa do Restauracji Polskiej oraz Restauracji Mirage na kolację a’la carte. Dla gości z rezerwacją stolika proponujemy 5% zniżki na wszystkie dania z karty oraz rezerwację imienną miejsc podczas występu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hotel Airport Okęcie, 17 Stycznia 24, Warszawa

Facebook