Muzyczne Pogwarki Premium: Dominika Barabas

Muzyczne Pogwarki Premium: Dominika Barabas

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Pono i FU

Impreza odwołana!

Underground Pub, Tychy

25.02.2017

Karnawałowa Noc Gwiazd

Koncerty odwołane!

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

25.02.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - ulgowy
    - 35zł - normalny

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Muzyczne Pogwarki Premium: DOMINIKA BARABAS


Swoją edukację muzyczną rozpoczęła od klasy skrzypiec w 1995 r., w Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej. Naukę na tym instrumencie, oraz dodatkowo na fortepianie, kontynuowała do uzyskania dyplomu ukończenia Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Zadebiutowała w 2008 r., wygrywając szereg festiwali piosenki, m.in. Grand Prix 26. Międzynarodowego Festiwalu OPPA w Warszawie, I miejsce, nagroda im. Wojciecha Bellona, oraz nagroda dziennikarzy 44 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.

Sukcesy przyniosły pierwszy kontrakt płytowy – w 2009 r. ukazała się na rynku autorska płyta Cień, oraz kompilacja W stronę Krainy Łagodności, Vol.1 zawierająca piosenkę „A gdyby Bóg”.

W 2011 r. ukazał się singiel „Zbiór porannych bzdur”, zapowiadający kolejny długogrający autorski album przy nieustannym deszczu kolejnych nagród, m.in. I miejsce XV konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” fundacji Okularnicy w Warszawie, I nagroda I Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Sopocie, Nagroda Dziennikarzy, Nagroda Publiczności, Nagroda Stowarzyszenia ZAIKS oraz Towarzystwa Polonica na 34. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Nagroda Publiczności na 21. Rock Chanson Festival w Kolonii.

W 2012 r. pojawiły się na rynku trzy kompilacje płytowe zawierające piosenki Barabas: Między ciszą a ciszą z utworem „Czarnomyślni”, Ballady i niuanse z piosenką „Ballada tramwajowa dla małej blondyneczki”, oraz „Pamiętajmy o Osieckiej” (wyd. MTJ Agencja Artystyczna) z utworem „Ja z podróży”.

W 2013 r. na rynek trafiła druga w pełni autorska płyta długogrająca, Zbiór porannych bzdur.

W 2014 r. wydany został autorski singiel „Idiotka”, kolejne dwie kompilacje: Mistrzowie Piosenki z piosenką „Dni, których nie znamy”, Muzyka Czterech Stron Świata z interpretacją „Ja z podróży”[14], oraz kolejne osiągnięcia festiwalowe, m.in. I Nagroda X Festiwalu „Stacja Kutno” w Kutnie, I miejsce XII Festiwalu Piosenki Aktorskiej „Reflektor” w Koszalinie[16].

W 2015 roku wydana została kompilacja Agnieszka Osiecka zaśpiewana, a na niej znalazło się wykonanie piosenki „Ja z podróży”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Gwarek, Reymota 17, Kraków

Facebook