Artur Rojek - Autumn 2016 Tour

Artur Rojek - Autumn 2016 Tour

Odbiór w kasie!

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Kyle Gass Band

Beerokracja, Warszawa

30.04.2017

Tribute to George Michael

Zmiana daty imprezy!

Kijów.Centrum, Kraków

12.05.2017

Ceny biletów:
    - 110zł, 100zł

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 6 listopada 2015 na dzień 22 kwietnia 2016.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Artur Rojek
Autumn 2016 Tour


Lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, jednego z najbardziej popularnych zespołów w Polsce, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. Artur Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu odbywającego się nieprzerwanie od 2006 roku, który jest określany mianem najlepszej imprezy z muzyką niezależną w Polsce i wysoko ocenianej pośród innych tego typu imprez w Europie.

Po odejściu z Myslovitz fani Rojka cierpliwie czekali na upragniony materiał, a ich marzenie spełniło się dokładnie 4 kwietnia 2014 roku. Nakładem Kayaxu ukazał się krążek zatytułowany „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który w niezwykle szybkim tempie podbił serca polskiej publiczności a utwory takie, jak „Beksa” czy „Syreny” na stałe wdarły się na listy przebojów największych krajowych rozgłośni radiowych. 

Artur Rojek, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria