Gwiezdne Wojny Koncertowo

Miejsca imprez:

Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk | Pokaż pozycję na mapie

1.4.2017 16:00 Sala koncertowa Bilety
1.4.2017 19:00 Sala koncertowa Bilety
Ceny biletów:
    - 150zł, 125zł, 100zł

Szczegóły wydarzenia

Gwiezdne Wojny Koncertowo


Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Filharmonii Bałtyckiej - 1 kwietnia 2017! ‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie.

Koncert otworzy najsłynniejszy "Star Wars Main Title". Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy".  Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance". Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Premierowy spektakl w Częstochowie zgromadził komplet publiczności na długo przed terminem. Relację i zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj: http://czestochowskie24.pl/kultura/gwiezdne-wojny-koncertowo-lepiej-niz-kino/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Polska Filharmonia Bałtycka, Ołowianka, Gdańsk

Facebook