Fismoll, Milky Wishlake, Oly.

Fismoll, Milky Wishlake, Oly.

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Wiosenne Granie: Dawid Kwiatkowski, Czadoman, D-Bomb, Mejk, Veegas, TAMP

Impreza rozpocznie się o godzinie 16!

Lubińskie Błonia, Lubin

29.04.2017

Kyle Gass Band

Beerokracja, Warszawa

30.04.2017

Wrocławska publiczność po raz pierwszy usłyszy piosenki z tego albumu na żywo. Tego wieczoru na scenie zobaczymy również intrygującego producenta, wokalistę, kompozytora i pianistę Milky Wishlake’a oraz Oly. - mistrzynię intymnych narracji i klimatycznych melodii.
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
    - 40zł / 50zł - stojące
    - 60zł - siedzące (balkon)

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 21października na dzień 22 października.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

FISMOLL, MILKY WISHLAKE I OLY.

Ten fenomenalny artysta mimo bardzo młodego wieku udowodnił, że w Polsce można tworzyć muzykę na najwyższym, światowym poziomie. Wysmakowane i dojrzałe kompozycje Fismolla zaskakują liryzmem. Dzięki umiejętnościom wokalnym i znakomitej grze na gitarze uznawany jest za jednego z najlepszych polskich muzyków. Niedługo ukaże się jego druga płyta „Box Of Feathers”. Wrocławska publiczność po raz pierwszy usłyszy piosenki z tego albumu na żywo. Tego wieczoru na scenie zobaczymy również intrygującego producenta, wokalistę, kompozytora i pianistę Milky Wishlake’a oraz Oly. - mistrzynię intymnych narracji i klimatycznych melodii.

Fismoll to jeden z najbardziej zaskakujących debiutów ostatnich dwóch lat. Młody artysta to wyjątkowy singer-songwriter i perfekcyjny gitarzysta. Bywa porównywany do Ólafura Arnaldsa i Sigur Rós, ale chodzi własnymi ścieżkami. Z ogromną łatwością łączy baśniowy klimat kompozycji z poruszającymi melodiami, świeżość i przebojowość z bardzo intymnym przekazem. Muzyka, którą proponuje swojej publiczności nie jest łatwa, ale Fismoll nie idzie na żadne kompromisy. I słusznie - jego debiutancka płyta („At Glade")znalazła się wśród 10 najlepszych albumów roku wg rankingu „Gazety Wyborczej” oraz była nominowana do nagrody Fryderyka jako Debiut Roku, a promujący ją singiel „Let’s Play Birds” odniósł sukces na Liście Przebojów Trójki.

Fismoll słynie również z genialnych koncertów i doskonałego kontaktu z publicznością, która docenia jego skromność, profesjonalizm i rozbrajający urok osobisty. Każdy jego występ pozostawia niedosyt. Tym bardziej cieszy, że podczas wrocławskiego koncertu zabrzmią piosenki z nowej płyty. Bez zbędnej przesady można uznać, że będzie to jedno z muzycznych wydarzeń jesieni.

Milky Wishlake za sprawą samodzielnie wyprodukowanego wydawnictwa „Five Contemporary Songs" znalazł się na językach wszystkich, którzy choćby pobieżnie śledzą nowe zjawiska na polskiej scenie muzycznej. Ten młody producent, wokalista, kompozytor i pianista niemal od razu został okrzyknięty jedną z nadziei roku 2015. Pięć utworów wystarczyło, żeby udowodnić jego unikalny talent. Uderzający mocą i skalą głos, muzyczna swoboda i przestrzeń, oryginalne eksperymenty z elektroniką i fortepianem to jego znak rozpoznawczy.

Z kolei Oly. to bardzo młoda artystka o charakterystycznym ciepłym głosie i niezwykłej dojrzałości. Jest muzycznym samoukiem obdarzonym nieprzeciętną wrażliwością i talentem kompozytorskim, które uderzają od pierwszych dźwięków. Piosenki Oly. to niebanalne opowiadania, każda zawiera historię i oryginalny pomysł na jej opowiedzenie. Powstają przy akompaniamencie niewielkich instrumentów - ukulele i kalimby, na których Oly. gra również na koncertach. Jej teksty to intymne historie przywodzące na myśl najlepszych światowych songwriterów. W czerwcu ukaże się jej debiutancka płyta, na której udziela się m.in. Fismoll. Piosenki znane z akustycznych wersji, zabrzmią różnorodnymi aranżacjami, opartymi o motoryczną sekcję rytmiczną, w tym wyjątkową perkusję z litego drewna, zabytkowe gitary, małe pianino, starą wiolonczelę, głosy, dźwięki otoczenia, a miejscami również elektronikę.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria