KALIBER 44 / STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA / WSPÓLNA SCENA / SEAZONE 2016

KALIBER 44 / STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA / WSPÓLNA SCENA / SEAZONE 2016

Zmiany w programie imprezy!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Kings of Hip Hop: OSTR, Grubson

Zmiana daty i miejsca koncertu!

Klub RudeBoy, Bielsko-Biała

24.02.2017

Pono i FU

Zmiana daty imprezy!

Underground Pub, Tychy

25.02.2017

Ceny biletów:
    - 120zł, 100zł, 80zł, 60zł

UWAGA:

Zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 11 czerwca 2016 r.

-Występy zespołów Kaliber 44 oraz Wspólna Scena zostają przeniesione do klubu Scena w Sopocie (Al. F. Mamuszki 2, Sopot)

-Koncert zespołu Steve Nash & Turntable Orchestra odbędzie się on w późniejszym terminie - jesienią bieżącego roku w ramach Before SeaZone Sopot 2017

-Dotychczas zakupione bilety tracą swą ważność i należy dokonać ich zwrotu. Nowa cena biletu to 40 zł.

-Po koncercie - after party z Red Bull Thre3style Showcase (69beats / VaZee / Falcon1)

Szczegóły wydarzenia

KALIBER 44 / STEVE NASH & TURNTABLE ORCHESTRA / WSPÓLNA SCENA / SEAZONE 2016

11 czerwca na scenie, która gościła największe sławy, usłyszymy: Steve Nash & Turntable Orchestra Symfonicznie, Niewidzialna Nerka oraz Kaliber 44
 
Steve Nash & Turntable Orchestra Symfonicznie
Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt mający na celu połączenie dwóch muzycznych światów – klasycznej muzyki instrumentalnej i sztuki turntablismu, czyli gramofonów obsługiwanych przez DJów. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki poważnej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych. W projekcie bierze udział 8 najlepszych polskich DJ-ów – mistrzów turntablizmu. Partia fortepianu, padów perkusyjnych, syntezatorów i kontrolerów midi należy do pomysłodawcy i kompozytora projektu – Steve’a Nasha.

Wspólna Scena
Po sukcesie zeszłorocznej trasy, która przeszła do historii z uwagi na wyjątkowe koncerty i legendarne aftery, supergrupa Wspólna Scena powraca aby opowiedzieć historię polskiego hip-hopu, tym razem w Trójmieście. Czterech raperów i dwóch didżejów, bezsprzecznie tworzących filary polskiej sceny, zagra klasyczne nagrania z okresu powstawania tej kultury w naszym kraju, przemieszane z własnymi hitami.
Wystąpią: na mikrofonach Sokół (WWO / TPWC / Prosto), Kosi (JWP), Włodi (Molesta Ewenement / Parias), za gramofonami:  DJ Steez (PRO8L3M / Rap History Warsaw) i Mr Krime (U Know Me Records / Północ Centrum Południe). Wydarzenie poprowadzi Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia). Ponad 20 lat polskiego hip-hopu w formie przekrojowego koncertu podlanego serią anegdot i dawką absurdalnego humoru.

Kaliber 44
Legenda polskiej sceny hiphopowej, Kaliber 44 powraca z nowym albumem. Koncert w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo. Abradab i Joka mówią: “…Mimo, że chwilę nas nie było, zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy. To będzie album dla naszych wiernych fanów, zrobiony w taki sposób, w jaki my czujemy i rozumiemy hip-hop.”

Przez dwa dni ponad 100 prelegentów z kraju i ze świata będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie zabraknie również prezentacji najnowszego sprzętu i oprogramowania.

Plan programowy konferencji dostępny jest również na stronie www.seazonesopot.pl, a poruszone zostaną wszelkie zagadnienia związane z kondycją i funkcjonowaniem współczesnego biznesu muzycznego.

http://seazonesopot.pl
http://facebook.com/seazonesopot

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook