Koncert charytatywny z udziałem Piotra Rubika ,, Moja Historia"

Koncert charytatywny z udziałem Piotra Rubika ,, Moja Historia"

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Enej, Le Moor

Impreza rozpocznie się o godzinie 19!

Klub Life House, Rzeszów

22.01.2017

Wishbone Ash

Zmiana miejsca koncertu!

CK Zamek, Poznań

28.01.2017

Ceny biletów:
    - 175zł

UWAGA:

Z powodu nagłych przyczyn losowych, koncert odbędzie się w innym terminie!

Wkrótce podamy nową datę koncertu.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Koncert charytatywny z udziałem Piotra Rubika "Moja Historia"


Polska Filharmonia Bałtycka Im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Fundacja JMP ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w niezapomnianym i uroczystym koncercie charytatywnym z udziałem Piotra Rubika pod tytułem: "MOJA HISTORIA".

Podczas tego pięknego wieczoru będziemy mieli okazję usłyszeć koncert Jego największych przebojów w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym przedstawią zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje lubianych przez wszystkich piosenek m.in. "Psalm dla Ciebie", "Niech mówią, że to nie jest miłość". Co więcej, Piotr Rubik opowie ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami, a nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania! Z koncertem "Moja historia" Piotr Rubik odbył niedawno tournee po USA i Kanadzie gdzie program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Wraz z Piotrem Rubikiem występują: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz.

Wartość charytatywna koncertu:

Całkowity dochód z koncertu i wyjątkowej aukcji przedmiotów podarowanych nam przez najbardziej znane osobistości ze świata sportu zostanie przeznaczony na organizację Festiwalu Innowacyjnej Edukacji, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie - 26 kwietnia 2017 r. W związku z ogólnopolskim zasięgiem naszego projektu zaplanowaliśmy dla jego uczestników szereg atrakcji, zarówno edukacyjnych, sportowych, kulturalnych, technologicznych, artystycznych m.in. koncerty muzyczne Piotra Rubika z chórem dziecięcym, Michała Szpaka, stoisko z edukacyjnymi klockami LEGO, prezentacje opartą na wirtualnej rzeczywistości, stanowiska animacyjne, wystąpienia znanych sportowców i innych osobowości medialnych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowy ekspert w dziedzinie nauczania, twórca idei Mind Mappingu prof. Tony Buzan.

Więcej informacji na temat Festiwalu Innowacyjnej Edukacji w Gdańsku znajdą Państwo na stronie internetowej: http://fanimani.pl/fie2017/

Realizacja tak ogromnej ogólnopolskiej inicjatywy dla około 9 tysięcy uczniów na rzecz poprawy jakości edukacji i wyrównywania szans w jej dostępie, wymaga od naszej Fundacji JMP ogromnego zaangażowania, wysiłku. Jednakże mamy świadomość, iż poprzez drobne działania, wzajemne wsparcia, partnerstwo, zaufanie można wspólnie uzyskać niesamowite rezultaty.

Fundacja JMP powstała przede wszystkim z ogromnej wiary, że wszyscy obdarzeni jesteśmy wyjątkowymi możliwościami i zdolnościami, jednakże nie każdemu człowiekowi pozwolono na rozwinięcie skrzydeł.

Dlatego prowadzimy szeroką działalność oświatową, edukacyjną, kulturalną m.in. poprzez wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania, które mają na celu wsparcie procesu dydaktyczno - wychowawczego w polskich szkołach z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Drobny gest - Wielka przyjemność : - )

Wierzymy, że zdecydują się Państwo na zakup cegiełki na nasz koncert charytatywny i wesprą w ten sposób szczytne przedsięwzięcie, z którego będą mogły skorzystać dzieci z całego kraju bez względu na dzielące je bariery oraz trudności. Jednakże najbardziej liczymy na to, że robiąc drobny gest dla najmłodszych, będą mogli Państwo jednocześnie przeżyć wspaniały muzyczny wieczór w uroczystej Sali Filharmonii Bałtyckiej - 1 października 2016 r., godz. 18.00.

Cena cegiełki: 175zł (w cenę wliczony jest bankiet)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Polska Filharmonia Bałtycka, Ołowianka, Gdańsk

Facebook

Podkategoria