Orange Warsaw Festival - Dzień 2 [Zmiana programu imprezy!]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Wiosenne Granie: Dawid Kwiatkowski, Czadoman, D-Bomb, Mejk, Veegas, TAMP

Impreza rozpocznie się o godzinie 16!

Lubińskie Błonia, Lubin

29.04.2017

Kyle Gass Band

Beerokracja, Warszawa

30.04.2017

Ceny biletów:
    - 49 zł - płyta
    - 59 zł - trybuny
    - 200 zł - Sektor 212 i 113
    - 300 zł - bilet VIP

Komunikat organizatora:

 

Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2011 informują, że w związku ze zmianą programu drugiego dnia imprezy (odwołanie z przyczyn niezależnych od Organizatora koncertu zespołu The Streets), reklamacji podlegają wyłącznie niewykorzystane bilety jednodniowe na sobotę (18 czerwca 2011). Aby uzyskać zwrot 100% wartości biletu, należy przedstawić dowód zakupu i sam bilet w punkcie zakupu w ciągu 14 dni od dzisiaj (sobota, 18 czerwca 2011).

Szczegóły wydarzenia

BILETY VIP
Orange Warsaw Festival 2011 to pierwszy festiwal miejski z prawdziwego zdarzenia. W tym roku zapraszamy na nowo otwarty stadion stołecznej Legii już 17 i 18 czerwca. Centrum miasta, piękna pogoda i świetna muzyka. Tego nie można przegapić!

To wielkie otwarcie festiwalowego lata odbędzie się przy dźwiękach zespołów, które królują na światowych scenach od dawna oraz tych odkrytych w ostatnich sezonach. Będzie świeżo, modnie, energetycznie i na bardzo wysokim poziomie! W piątkowy wieczór zobaczymy m.in.: Skunk Anansie, Moby’ego i My Chemical Romance, a wśród sobotnich wykonawców na pewno pojawią się: Plan B, The Streets i Jamiroquai oraz zespół Sistars na specjalnym, jubileuszowym koncercie.

Świetna muzyka w iście VIP-owskim klimacie? Już jest to możliwe, zapraszamy do naszego sektora VIP! Bilety na jeden dzień festiwalu kosztują 300 zł, karnet na oba dni 500 zł. W cenie wejściówki Koktajl Party! Więcej szczegółów dotyczących festiwalu na stronie: orangewarsawfestival.pl. Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Regulamin & oświadczenie rodziców

Więcej informacji: www.orangewarsawfestival.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook